Köprüdeki büyük delikler

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Çakmak köprüsünü bilen bilir, fark etmeyip bu deliklerden birine girdim.
Daha doğrusu altının delik olduğunu farl etmeden deliğin üzerinden geçtim.

Gece vakti oradan geçen onlarca bisikletçi var, hadi ben MTB sürüyorum, ön tekere binen yükü ön maşa yani amortisör sayesinde azalttım, düşmedim, çarpmadım.

Oradan bir yol bisikleti orta hızda geçse dağıtır bisikleti :) Kendini falan da köprünün korkuluklarında bulur herhalde.

Çünkü gerçekten küçük bir delik değil ve tekeri kaptırırsanız çıkmaz kolay kolay, takla atmanıza bile sebep olabilir. Ben bu seferlik ucuz atlattım, peki ya başkası ?
Belediyeye şikayet edeceğiz, en azından mazgal yerleştirilsin.
Delik olmasının sebebi köprüdeki suyu falan boşaltmak galiba ancak bunu hortumla falan yapmaları gerekmez mi ? Bildiğin kocaman delik var yahu orada :)

Köprüdeki Delik.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle karot almak için delmişlerdir, aslında karot işleminden sonra kapatılması gerekiyor fakat sondaj yapan firmanın dandikliği. Bunu köprünün sağlamlığını ölçmek için alıyorlar.

Nasıl bir ülke burası böyle ya? Gel de küfür etme şu işe! İnsan ayağı bile sıkışır oraya! İnsana verilen değere bir bak! Türkiye'de hayvan gibi yaşadığımız ortada. Bu yine normal, daha vahim durumlar da gördük.

Ya işte bisikletçilerin önemsenmediği bir ülke olduğumuzu buradan anlıyoruz.
İnsanlar o yol bisikletlerine binlerce lira para ödüyor, kendini bilmezin teki köprüyü deliyor ve gidiyor.

Belediyeyi arayıp konuştuğumda hedeflerini 2023 yılında daha da büyüteceklerini söylediler.
Daha büyük yarıklarla Türkiye :)

guatemala-korkunc-delik-nationalturk.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı