Kablolu Mouse-Klavye Önerisi?

Xirman

Hectopat
Daha fazla  
Selam Technopat üyeleri, EGEMEN abi ile konuşmuştuk mouse ve klavye alacaktım öneride bulunmuştu fakat önerdiği mouse yi bulamadım abi. Her yere baktım adamlar stokta yok diyor, internet sayfalarını dolaştım bağzı yerlerde buldum fakat arızalı çıktığında ne yapıcam onu merak ediyorum. Bütçem 110TL makrolu bir mouse ihtiyacım var. Sizce hangisini almam gerek x7 F5 mi F6 modelinimi F6'nın soldaki tuşları rahatsız edermi oynarken acaba, 2x click tuşuna makro atıcam rahat oynarmıyım ?

Klavye olarak x7 g800 düşünmüştük. Fakat çok büyük inceledim gittiğim yerde ve teşhir ürünü olarak 52 tl ye logitec g103 buldum sizce almalımıyım ? 6 makro bana yeter :) (31tlyede g800'ün teşhir ürününü buldum)

Birde ceza almaktan gerçekten bıktım! Ben sırf bugün o kadar yeri dolaştım şunu buldum diye mesaj atacaktım sayfada fakat bu saatte açıldı cezam. Ceza sebebi Yazıları Ortalamak mış. Tamam sizde görevinizi yapıyorsunuz ama ben rezil oldum resmen neyi alacağımı bilemedim boşuna 1 günüm gitti ve lütfen direk ceza yerine uyarı verin.2.uyarıyı yapmadan cezayı verirsiniz zaten.

Abi bi fikir verirmisin tekrardan :) Egemen | Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkte görmedim son ürün olarak teknosada kalmış dükkandan satılmıştır belki ama acele edersem alırım.

Normalde ben g800 alacaktım 46 tl, üstüne 6tl verip g103 alabiliyorum ama teşhir ama sağlam 2 yıl garantili. Sıfır 71 tl ye alırsam 25 tl arasında fark var, mouseye param yetmiyor o zamanda.

Dostum bende G300 mouse ve G103 klavye var. Çok memnunum, kesinlikle bu ikisini almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı