Kingston 32 GB DataTraveler 100 G3 USB 3.0 bellek garantiye girer mi?

16986

Megapat
Makaleler
7
Arkadaşlar merhaba. Bundan yaklaşık 1-2 ay önce kingston usb bellek aldım. Sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı bozuldu ve hiçbir bilgisayar belleği okumuyor. Garanti şartlarında ''Virüs bulaştıysa garantiye girmez'' yazıyor. USB belleğe virüs bulaşmış olabilir. Bunu vatanbilgisayara götürsem garantisi geçerli olup ürünü değiştirirler mi? Faturası, kutusu filan hepsi duruyor.

USB BELLEK

kingston_datatraveler_100_g3_32gb.jpg

Olabilir. Hem zaten usb çalışmıyor virüs girse bile nasıl anlayacaklar :D Bi forumda okuduydum adamın teki ekran kartına O.C. yapıp yakmış vatana götürmüş o.c. yaptığını söylememiş bozuldu demiş ürünü değiştirmişler :)

Arkadaşlar tamamdır vatana teslim ettim servise yolladılar. USB açılmıyor ama virüs kaptıysa bu belli olur mu?

Benimki şu anda serviste bundan değil 16 gb sandisk. Bence gönder ne olur ne olmaz belki bişey çıkar. Işığı filan varsa yanıyor mu? Eğer öyleyse serivse götürdüğünde "çalışıyor fakat bilgisayar görmüyor" yazarlar büyük ihtimalle. Virüsle alakası olduğunu zannetmiyorum.

USB bellekte ışık yok. Zaten dün nata vegaya gidip vatanbilgisayara verdim usb yi. Birçok bilgisayarda denedim usb yi hiç biri okumadı. Evdeki bilgisayar, arkadaşımın bilgisayarı, 3 internet kafenin bilgisayarı hiç birisi okumadı

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı