Kargoma Zarar Gelirse Sorumlusu Kim Olur?

joz3ff

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İkinci el bilgisayar satışı konusunda farklı ilden bir arkadaşla anlaştım. Kargo hakkında bilgisi olan varsa bilgi almak istiyorum. En hesaplı ve zararsız taşıyan sanırım Ptt imiş. Kargoyu ben bilgilendiricem ürün içinde hassas parçalar var, dikkatlı taşınsın diye. Fakat yinede zarar gelirse bunun sorumlusu kim olur? Alıcı kargoyu ptt şubesinden alacağım dedi, parayı oraya mı verecek yoksa hesaba mı yatırması gerekir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Göndericeğiniz zaman size bir forum vericekler onu doldurucaksın ve hesap numaranı yazıcaksın, hesabın yoksa ismine havale yapılacak diye biliyorum.
Sağolun verdiğiniz bilgiler için. Kargo yollanırken tembihlediğim halde ürüne zarar gelirse kime mal olur bu kargo şirketine mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3 yıl önce GTX1050'li masaüstü PC aldım kargo geldiğinde kargocunun yanında kutuyu açtım kırıkk çıkmadı eğer sizde kırık çıktıysa hemen söyleyin kısaca: Kargoyu kargıcunun yanında aç teslim almadan önce.

Merhaba arkadaşlar. İkinci el bilgisayar satışı konusunda farklı ilden bir arkadaşla anlaştım. Kargo hakkında bilgisi olan varsa bilgi almak istiyorum. En hesaplı ve zararsız taşıyan sanırım Ptt imiş. Kargoyu ben bilgilendiricem ürün içinde hassas parçalar var, dikkatlı taşınsın diye. Fakat yinede zarar gelirse bunun sorumlusu kim olur? Alıcı kargoyu ptt şubesinden alacağım dedi, parayı oraya mı verecek yoksa hesaba mı yatırması gerekir ?
Taşımak, paketlemek veya evinin önüne koymak kimin göreviyse onun kabahati olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı