Laptop'u Monitöre Bağlamak

genova88

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Artık laptop ekranı küçük geliyor. Bu yüzden yeni bir monitör alacağım. Aşağıdaki monitörü almak istiyorum. Ekran kartım HD3000. Sorum ise bu ekranı aldığım zaman oturmama veya taşma sorunu olur mu ? Ayrıca başka monitör önerilerine açığım fakat Vatan Computer'da olması şartıyla.

@Adamın teki Laptop 1366x768 yani tekrar sorayım yanlardan siyahlık çıkıntısı yani oturmama sorunu olurmu ? Bir diğer sorum ise laptop'un kapağını kapatsak diğer ekranı kullanabilirmiyiz ?

Hayır olmaz :) kendisi ayarlar olmaz ise ama olmaz diye bişey yok ya olur elbette

Win8 ise sağ da cihazlar da yalnızca 2. Ekran diyin kapatın

Güç ayarlardan ekran kapatılacağın da yapılacaklar diye bir şey vardır ordan priz de pil de hiç bir şey yapma diyin is biter

Teşekkürler :)

İçin rahat olsun o tür şeyler de sorun çıkmaz ;) cidden bizim eve televizyon diye mutfağa küçük lg tv alınmıştı arkasında + monitör yazinca ben kullanmaya başladım ve de pc yavaş olduğu halde hızlı hissettim nedeni geniş her zaman ferahlatır :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı