Logitech G103 incelemesi

Geçen sene aldığım G103'ü inceliyorum. Yaptığım incelemeler hep geç oluyor.
Nedeni sorun varsa test etmem. Şuana kadar klavyede herhangi bir sorun olmadı.

WP_20140704_15_24_52_Pro.jpg

Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock veya Gaming tuşuna basıldığını görebilirsiniz.

WP_20140704_15_23_32_Pro.jpg

Oyun için en çok kullanılan tuşlar kırmızı renkli. Karanlıkta az da olsa işe yarıyor.

WP_20140704_15_21_43_Pro.jpg

Elinizin daha rahat durabilmesi için özel takılıp çıkarılabilir ekipman.

WP_20140704_15_25_39_Pro.jpg

WP_20140704_15_26_42_Pro.jpg

Her zamanki gibi klavyenin yükseklik seviyesini ayarlamak için 2 tane ayak.

WP_20140704_15_26_22_Pro.jpg

Altı tane programlanabilir G tuşu. Bu tuşları Logitech Gaming Software ile programlayabilirsiniz.

WP_20140704_15_22_38_Pro.jpg

Gaming tuşu yanlışlık Windows tuşuna basıp bizi oyundan atmayı önler. Bu tuş açıkken Windows tuşunu kullanamazsınız.

WP_20140704_15_21_43_Pro.jpg

Ürünün iyi ve kötü yönleri:

+ 6 tane proglamana bilir tuş bulunması.
+ Gaming tuşu ile oyundan Windows tuşuna bassak bile çıkmamamız.
+ Karanlıkta az da olsa gözüken kırmızı tuşlar.
+ Elimizin daha rahat durmasını sağlayan ekipman.

- Programlanabilir G tuşları birbirine daha yakın olsaydı daha iyi olurdu.
- Aydınlatma ile klavye daha rahat kullanılırdı.

İyi sosyaller. :)

Bende bu ürünü kullanıyorum ama windows tuşu kilitlemeyi bilmiyordum teşekkürler zaten ürünü 1 hafta önce almıştım daha anca alışabildim tuşlarına. G tuşlarını çok fazla kullanmadım ama denemek için lol de birkaç hareketi ayarladım. Gayette iyi çalışıyor. +1

5-6 ay önce almıştım, yazılımını ve programlanabilir tuşların çalışma mantığını beğenmedim. A4 Tech yazılımı çok daha güzel ve kullanışlı.
Not: Klavyenin programı açık olmadan programlanabilir tuşları kullanamazsınız. A4 Tech de bu geçerli değil.

Ürünü rahatlıkla 45-55 liraya bulabilirsiniz. Sadece biraz dolaşmanız araştırmanız yeterli.
X7 g800v kullanıyorum klavyem bozulursa büyük ihtimalle ben de bu klavyeyi alacam bakalım nasıl :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı