Lumia 925 Siyah Ekran

Riss

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kolay gelsin, ocak ayından beri lumia 925 kullanmaktayım. Preview for developers yazılımını da yükledim ve telefon son 4 aydır kafayı yedi kendi kendine yer dolduruyor vesaire. Sile sile hiç bir şey kalmadı içinde. Hep donardı ki şuan çok farklı birşey oldu. Tam yarın usb ile resimleri pc ye atıp sıfırlamayı düşünüyordum ki 5 dakika önce youtube'e girerken birden ekran simsiyah kaldı. Butonların ışığı da yanmıyor. Her türlü sıfırlama yöntemini denedim fakat olmuyor, açılmıyor. Bu telefonu sıfırlamadan kurtarmak istiyorum çok fazla resim var çünki içinde. Napabilirim yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjı %30 larda idi. Fakat hard reset butonlarını da denedim.Şuan şarjda ve hiçbir şekilde açılmıyor. Artı ben telefonu sıfırlamak istemiyorum içinde çok fazla resim vs dosya var. Bu cihaz nasıl açılır?

İntenette ne yazıyorsa yaptım hard format soft format tahmin edebileceğiniz bütün tuş kombinasyonlarını denedim. Fakat telefon şarjda ve hangi tuşa basarsam basayım açılmıyor, en ufak tepki bile yok. Bıçak ile arka kapağını açtım. Sabit batarya fakat bir şekilde belki çıkarıp takarım diye düşündüm fakat çıkmıyormuş. Bıçakla bataryanın oralara değince telefonun orta tuşuna ışık geldi. Yanıp sönmüyor sadece yanıyor, şarjdan çıkarınca da ışık gidiyor. Durum böyle,hiç bir şekilde açılmıyor telefon. Anlayan bi arkadaş varsa yardım ederse sevinirim. Telefonu forlatlamadan kurtarmak istiyorum

Keşke açmasaydın, servise götürmen en kesin çözüm, fakat cihazın garanti kapsamı dışına çıktı yüklü miktarda para isteyebilirler. Telefon her türlü formatlanacak diyebilirim, formattan başka çaren yok formatla en olmadı servis.

Daha önce 925 kullanıcılarından bu şikayeti duydum telefonu bir ki gün bırakın sonra kendinden açılacaktır diğer 925 kullanıcılarının sorunları böyle çözülmüştü umarım sizin sorununuzda çözülür.

Dostum bugün 2.günü. 2 Gündür şarjda. Ara sıra çekiyorum şarjdan açmayi denemek için. Bugün usb kablo aldim PC'ye denemeyi denedim fakat telefon kapalı olduğu için dosyaları görmüyor sadece şarj ediyor. Tek derdim resimlerimi almak yaklaşık 3 bin resim var içinde. Bu resimleri kurtarmam için bir yol var mı?

Cihazınızda statik elektrik yüklenme sorunu olabilir bu sebeple şarjda bırakmanız doğru değil telefonunuzu kapatın şarjdan çekin bir iki gün kullanmayın tekrar çalıştırmayı deneyin yine açılmıyorsa çevrenizde note 2 şarj aleti varsa onunla şarj etmeyi deneyin yine çözüm yoksa çoklu usb şarj edici kullanmayı deneyin yine çözüm yoksa servise gitmeniz gerekecek iyi forumlar.

Cihazınızda statik elektrik yüklenme sorunu olabilir bu sebeple şarjda bırakmanız doğru değil telefonunuzu kapatın şarjdan çekin bir iki gün kullanmayın tekrar çalıştırmayı deneyin yine açılmıyorsa çevrenizde note 2 şarj aleti varsa onunla şarj etmeyi deneyin yine çözüm yoksa çoklu usb şarj edici kullanmayı deneyin yine çözüm yoksa servise gitmeniz gerekecek iyi forumlar.
Dostum dediklerini teker teker yapıyorum.Şuan şarjdan çıkardım 2 günde böyle bekleyeceğim. Note 2 şarjı ile şarj et demenin amacı o farklı bir güç mü veriyor dostum, birde çoklu usb şarj edici nedir?

Dostum dediklerini teker teker yapıyorum.Şuan şarjdan çıkardım 2 günde böyle bekleyeceğim.Note 2 şarjı ile şarj et demenin amacı o farklı bir güç mü veriyor dostum,birde çoklu usb şarj edici nedir
Daha önce başka bir forumda birisi note 2 şarj aletini kullanarak çözüm bulmuştu buna benzer bir sorunu vardı onun da, çoklu usb şarj edici de şarj almayan telefonlara en son yapılan olay bir telefoncuya sorun o size gösterir.Umarım sorununuz çözülür iyi forumlar.

Daha önce başka bir forumda birisi note 2 şarj aletini kullanarak çözüm bulmuştu buna benzer bir sorunu vardı onun da, çoklu usb şarj edici de şarj almayan telefonlara en son yapılan olay bir telefoncuya sorun o size gösterir.Umarım sorununuz çözülür iyi forumlar.
Dostum şarjdan çektim ve hala açılmadı, anlaşılan açılmayacak bu. Bunun içindekileri resimleri formatlamadan bir şekilde kurtarma seçeneğim var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı