Mavericks'in Öfkesi

Nurullah07

Hectopat
Yer
Antalya, Turkey
Daha fazla  
Herkese Merhaba.
Doğuştan bir Windows kullanıcısı olarak artık Windows'tan gına geldiğini düşünüyorum. Mavericks'i denemek istiyorum fakat merak ettiğim konu şu. Mavericks'i kurarken hard diski bozulan, ramleri yanan yani kısacası fiziksel bir hasar alan oldu mu eğer olmadıysa ben de denemek istiyorum.

Herkese Teşekkürlerrrrr.....!!!!!!!!!!

Bir senedir orjinal mac kullaniyorum daha hic bir problemle karsilasmadim.Cok stabil calisan bir sistem kesinlikle tavsiye ederim.

Çoğunlukla olmuyor ancak, yanlış kext ile güncelleme yaparken anakart yakan tanıdıklarım var ama onun zamanında bu kadar geniş bilgi alanı yoktu popüler değildi hackintoshlar.
Doğru işlemler ile başarılı kurulumlar oluyor yaklaşık 1, 1 buçuk aydır Mavericks kullanıyorum PC'imde.

Çoğunlukla olmuyor ancak, yanlış kext ile güncelleme yaparken anakart yakan tanıdıklarım var ama onun zamanında bu kadar geniş bilgi alanı yoktu popüler değildi hackintoshlar.
Doğru işlemler ile başarılı kurulumlar oluyor yaklaşık 1, 1 buçuk aydır Mavericks kullanıyorum PC'imde.
Çok teşekkür ederim rahatlattın beni. Bu güncellemeyi Maverick'i yükledikten sonramı yapıyoruz?

Çok teşekkür ederim rahatlattın beni. Bu güncellemeyi Maverick'i yükledikten sonramı yapıyoruz?
Evet. Ancak dediğim gibi sadece yanlış adımlar ile bu sonuçlara ulalışılıyor, şahsen ben de güncelleme yaptım ancak hiçbirşey olmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı