Msi GE70 2PC Apache ışıklı klavye ayarı

KILIC1907

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Vatan Computer'den Msi ge70 2pc Apache aldım. 2 sorum olacak size...
  1. Kurulumunu Vatan Computer'de yapıldı. İlk kurulumda steelseries keyboard programı geldi ve klavyenin ışıkları nasıl olacağı gösteriyordu. İnceleme fırsatı bulamadan kurlumunu yapan arkadaş geçti. Şimdi ben bu ışıkların ayarlarını değiştirebilir miyim...
  2. Bilgisayarın kamerası açılmıyor bi' türlü neden ?

Adsız.png

Böyle bir yazı çıkıyor ne yapmalıyım acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı makine bende var. Steelseries Default programından renkleri ayarlıyabilirsin, SCM' den webcam' ı ON yap.

Tamam deneyecegim steel series yuklumu bilgisayarda benmi yukleyecegim.
Birde gtx850 mi ekran karti senin?

Boyle bir makina ilk kez oluyor o yuzden kullanimda sıkıntı cekiyorum... Baska bilmem gereken bir sey var mi cihazda... Bir de aldigim yerden bir oyun kaetcikti bu karti cozemedim tam olarak... CD falan cikmadi kutunun icerisinden tam olarak nedir bu cozemedim.

2014-07-26-11-51-56.jpg

Oyun kartının üzerinde yazan aşamaları takip edin, uplay indirmeniz gerekecek. Klavye ayarı olarak da, sağ alttaki programlarda steelseries default programını açıp, colors sekmesine gelip istediğin renkleri ayarlayabilirsin. Başka bir yöntem ise turbo fanın yanındaki tuşa basarak klavye renk sistemini değiştirebilirsin.
Adsız.png
ss.png

Technopat- Youtube kanalından freedos yüklü laptopa w8.1 kurulumu hakkında video var, bakıp yaparsın.

bu bilgisayarı zorlayacak oyun varmı şuan piyasada gta5'i merak ediyorum...birde yukarıda biresim paylaşmıştım bir kart çıktı içinden ne dir o kart çözemedim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı