Note 3'e 4.4.2 Nasıl Yüklenir?

anafory

Kilopat
Daha fazla  
Note 3 kullanıcısıyım. Uzun zamandır 4.4.2 güncellemesini bekliyorum ama hala telefonuma gelmedi. Nasıl yükleyebileceğim konusunda yardım eder misiniz?

Telefonu teknosa dan alırken yanında garantide almıştım şuan en iyisi beklemek gibi ama fazla bekletmedilermi çoğu kullanıcı almış.

Note 3 kullanıcısıyım. Uzun zamandır 4.4.2 güncellemesini bekliyorum ama hala telefonuma gelmedi. Nasıl yükleyebileceğim konusunda yardım eder misiniz?

Marketten phone info samsung uygulamasını indirip ''CSC'' kısmında görüntü atabilir misin ? Csc kodu TUR değil ise güncelleme gelmemesi normal.

Bütün ülkelerde Note 3 güncellemesi yayınlandı, Sammobile sitesinden pda, csc gibi bilgileri girerek güncelleme olup olmadığını öğrenebilirsin. Bu bilgiler telefon ayarlarından ulaşabilirsin. Ayriyetten Android 4.4.2 güncellemesini alan bazı ülkeler;
Firmwares | SamMobile

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı