PayByme İle Amazon'dan Alışveriş

Wastelander

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir süre oluyor kartımı alalı, bu gün bir kullanayım dedim gittim gerekli miktarı yatırdım paybyme karta denizbank atmsinden, ancak amazon.com'dan alışveriş yapamıyorum, kabul etmiyor ödememi. Kartımı ödeme metodlarına kaydedebildim ancak ücret geçişi sağlanmıyor. Öncelikle amazon.com chat üzerinden konuştum sorun bankanızın onay vermemesi dediler, denizbankı aradım paybyme ile alakamız yoksa aslında sadece kart basımını yapıyoruz biz dediler, durum öyle olunca bu sefer paybyme callcenter numarasını buldum ve aradım ancak gün heralde cumartesi(?) olduğundan hiç kimse açmıyor telefonları. Ekstra olarak netten öğrendiğim kadarıyla karttaki parayı atmden geri çekemiyormuşuz sanırım, bu durumda mağdur olmuş oldum. Bunu nasıl halledebilirim bir fikri olan ve bu konuda tecrübesi olan birileri var mı? Öncelikle amazondan alışverişimi yapabilmek eğer kesinlikle olmayacaksa paramı geri alabilmek istiyorum. Umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar.

Payby.me Card PayByme ile alışveriş yapabileceğin yerler bu sayfada gösteriliyor. Bunlar dışında internetten alışveriş yok ama fiziksel olarak Visa destekli yerlerde yapabilirsin. Ininal geçiyor ama onda sıkıntı yok.

Bu parayı nakite çevirmek istiyosan tanıdık bir bakkala gidip, 200 TL varsa abi şu 200 TL'yi çek burdan bana 190 TL ver 10u sende kalsın diyip nakit alabilirsin ben İnial Kart'da öyle yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı