PES 2013 Oyunu kaydederken sabit diske erişilemiyor

Poke

Hectopat
Merhabalar. Laptobuma PES 2013 yükledim. Oyunu kaydederken sabit diske erişilemiyor, depolama aygıtını yeniden seç hatası alıyorum ve kaydedemiyorum. Belgelerim'den galiba bişey sildiğim için alıyorum. Sistem geri yükleme yapmaya çalıştım olmadı yine. Ne yapmam gerekiyor ?

Merhabalar. Bende bilgisayarıma PES 2013 yükledim. Oyunu kaydederken sabit diske erişilemiyor, depolama aygıtını yeniden seç hatası alıyorum ve kaydedemiyorum. Belgelerim'den galiba bişey sildiğim için alıyorum. Sistem geri yükleme yapmaya çalıştım olmadı yine. Ne yapmam gerekiyor konami dosyam olması gereken yerde en az üç kere tamamen pc den kaldırıp tekrar kurdum disk de yer var sıkıntı ne olabilir.

Merhabalar. Bende bilgisayarıma PES 2013 yükledim. Oyunu kaydederken sabit diske erişilemiyor, depolama aygıtını yeniden seç hatası alıyorum ve kaydedemiyorum. Belgelerim'den galiba bir şey sildiğim için alıyorum. Sistem geri yükleme yapmaya çalıştım olmadı yine. Ne yapmam gerekiyor konami dosyam olması gereken yerde en az üç kere tamamen PC'den kaldırıp tekrar kurdum disk de yer var sıkıntı ne olabilir?

Kardeş sorunu buldun mu?

Geri
Yukarı