Çözüldü PS3 Tüplü TV'ye ya da Monitöre bağlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
PS3'ü 72 Ekran tüplü bir televizyona bağlasam iyi görüntü alır mıyım ? Aslında monitörüme bağlamak istiyorum ama nasıl bağlayacağım hiç bir fikrim yok. Monitör bu : (Resim bana ait değil)

Casper LCD.jpg

Ancak bu monitörün arkasında HDMI girişi ya da Scart girişi yok :) 3 uçlu bir kablo var. Tabletim servisten gelince kablonun resmini atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer tüplü tv'ye bağlarsan rezalet bir görüntü elde edersin. 3 uçlu kablo da sarı-kırmızı-beyaz olan düşündüğüm giriş ise ona da bağlayabilirsin sorun olmaz. Ama bundan da rezalet görüntü elde edersin.

Monitöründe VGA'da mı yok? PS3'ten HDMI kablosuna VGA dönüştürücü kullanın.

HDMI To VGA.jpg

HDMI VGA Kablo.jpg

Veya böyle bir şey.

Malesef VGA'da yok. Peki küçük yani monitör veya monitör boyutunda 720p bir plazma alsam olur mu ? Oluyorsa en uygun hangi mağazadan alabilirim ? Monitör veya plazma bütçem baya kısıtlı malesef Max.300 TL bu fiyata bulunur mu :)

Dönüştürücü ne kadardır ?

EDİT : Biraz araştırdım 5-7 cm civarında kablo uzunluğu var 55 TL daha ucuzu yok mudur ?

PS3 almayı düşünüyordum sonra aklım başıma geldi bende tüplu TV var o yüzden bu konuyu açtım. Şimdi monitör yerinde LED Alacağım : Evkur. SUNNY 48 LED HDMI USB VGA PS3 olarakta emin değilim Evkur'da sadece PS3 500 GB SuperSlim bulursam onu alacağım. Bulamazsam da : Evkur. SONY PS3 500GB+TWO SOULS+THE LAST OF US :) Sizce LED TV'den iyi görüntü alır mıyım ? ve HDMI Kablo olarak normal mı alayım yoksa Altın Uçlu mu ?

PS3 almayı düşünüyordum sonra aklım başıma geldi bende tüplu TV var o yüzden bu konuyu açtım. Şimdi monitör yerinde LED Alacağım : Evkur. SUNNY 48 LED HDMI USB VGA PS3 olarakta emin değilim Evkur'da sadece PS3 500 GB SuperSlim bulursam onu alacağım. Bulamazsam da : Evkur. SONY PS3 500GB+TWO SOULS+THE LAST OF US :) Sizce LED TV'den iyi görüntü alır mıyım ? ve HDMI Kablo olarak normal mı alayım yoksa Altın Uçlu mu ?
Altın uçlu al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı