R9 270 + FX 6300 Sistem Oyunlarda Hata Veriyor

team4sed

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Dünya
Daha fazla  
Bilgisayarıma Gta 4 yükledim. Oyun açılıyor menü geliyor oyunu başlatıyor başlattıktan 6-7 saniye sonra donuyor ve pc kitleniyor. Postal 3 oyununda ise menü açıldığında donuyor. Nfs carbondada Gta 4 deki sıkntının aynısını alıyorum. Underground 2 de bile aynı sıkıntı var. Oyunda donuyor ve pc kitleniyor. Bunun nedeni neyden kaynaklanıyor? (PC Normal işlem yaparken hiç bir sıkıntı yok)

Sistemim
  • İşlemci- AMD FX6300
  • Ram-Hi-Level 4 GB 1600 mHz
  • Anakart- Asus M5A78L-M/USB3
  • Ekran kartı- Asus R9 270 DC2
  • Kasa- Aopen Nagas 500w

Ekran kartını önceden garantiye göndermiştim. Garantiden gelince böyle hatalar vermeye başladı önceden ''Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu'' hatası veriyordu.

WP_20140701_004.jpg
WP_20140717_006.jpg
WP_20140721_012.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Amd'nin ve Asus'un sitesinden güncel driverleri indirdim sıkıntı devam ediyor.

Sen driver ı sil ve gizli dosyaları görünür yap C:\Kullanıcılar\Kullanıcı adın\AppData local ve roaming dosyalarındaki tüm amd ati yazan dosyaların hepsini sil tekrar yükle ve bilgisayara reset at bakalım düzelecek mi. Bana da olmuştu böyle düzelttim.

Ahmet senin dediğin gibi yaptım olmadı. Ekran kartının kutusundan çıkan cdnin içindeki driverleri kurdum düzeldi :). Ne hikmetse internetten indirdiğim güncel driver ile çalışmıyor eski driverler ile çalışıyor. İnşallah ilerde sıkıntı çıkarmaz. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı