R9 270X sistem mi PS4 mü?

KaradutVeCeviz

Hectopat
Lise 1'e geçtim. PS4 veya PC almak istiyorum ama hala karar veremedim o kadar konu açtım yine de takıldım. Lise 4'te PC veya PS4 yüzü görmemem gerekiyor yani 3 sene hem oyun hem ders olarak geçecek. Bu 3 sene tüm oyunları en az orta ayarlarda (PS4'te grafik ayarı yok onu biliyorum. PC için dedim.) oynamak istiyorum. PC'de bir kaç arkadaşım var. Yani The Forest, DayZ falan için oynayacak takım var. PC'de oyunları korsan indirip seversem orijinal alma şansım var. PS4'te virüs bulaşmıyor ve hileciler yok. Stabil bir sistem. Oyunları kolla oynaması zevkli ve özel oyunları var.

Yalnız PS4'ü bağlayacağım TV'nin tepkime süresi 40-50ms büyük ihtimal. Televizyonun aynısının 400hz olan versiyonunda 50ms'ydi. Bunda da o kadardır herhalde. Sizce bu kadar yüksek tepkime süresi aşırı farkeder mi oyunlarda?

Sizce Sony Ps4 500 Pal Gb + Seçtiğiniz 1 Adet Oyun + 2 Kol 27075764 - n11.com bu ve bunun yanında kamera + The Last of Us Remastered mi alayım yoksa aşağıdaki PC'yi mi?

dfsdf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise 1'e geçtim. PS4 veya PC almak istiyorum ama hala karar veremedim o kadar konu açtım yine de takıldım. Lise 4'te PC veya PS4 yüzü görmemem gerekiyor yani 3 sene hem oyun hem ders olarak geçecek. Bu 3 sene tüm oyunları en az orta ayarlarda (PS4'te graik ayarı yok onu biliyorum. PC için dedim.) oynamak istiyorum. PC'de bir kaç arkadaşım var. Yani The Forest, DayZ falan için oynayacak takım var. PC'de oyunları korsan indirip seversem orijinal alma şansım var. PS4'te virüs bulaşmıyor ve hileciler yok. Stabil bir sistem. Oyunları kolla oynaması zevkli ve özel oyunları var.

Yalnız PS4'ü bağlayacağım TV'nin tepkime süresi 40-50ms büyük ihtimal. Televizyonun aynısının 400hz olan versiyonunda 50ms'ydi. Bunda da o kadardır herhalde. Sizce bu kadar yüksek tepkime süresi aşırı farkeder mi oyunlarda?

Sizce Sony Ps4 500 Pal Gb + Seçtiğiniz 1 Adet Oyun + 2 Kol 27075764 - n11.com bu ve bunun yanında kamera + The Last of Us Remastered mi alayım yoksa aşağıdaki PC'yi mi?

Eki Görüntüle 9687
Playstation 4 Alın.

Oyunları 150-200 tl veririm diyorsanız alın ama internetten bir işiniz düşünce PS4'ten bakma şansınz yok.

Eğer dev kocaman 106 ekran büyüklüğünde her zaman kullanabileceğin ekran eğer TV nin ses sistemi sağlam ve HDMI çıkışı varsa PS4 ama aksiyon oyunları bilgisayarda ki gibi sarmıyor söyleyeyim.

Arkadaşlar yazmayı unutmuşum şu anda internet gibi şeyleri halledecek PC var eski ama CS:GO minimumda akıcı oynatiyor. PS4 oyunlarını orijinal alacağım. Yani sadece oyun için hangisini seçerdiniz? Bütçe esnek biraz yani 1700-2200 civarı.

Eğer dev kocaman 106 ekran büyüklüğünde her zaman kullanabileceğin ekran eğer TV nin ses sistemi sağlam ve HDMI çıkışı varsa PS4 ama aksiyon oyunları bilgisayarda ki gibi sarmıyor söyleyeyim.
106 Ekran Televizyona ne gerek var? Zaten ekran boyutu ne kadar büyük olursa görüntü o kadar kötü olur.

Arkadaşlar yazmayı unutmuşum şu anda internet gibi şeyleri halledecek PC var eski ama CS:GO minimumda akıcı oynatiyor. PS4 oyunlarını orijinal alacağım. Yani sadece oyun için hangisini seçerdiniz? Bütçe esnek biraz yani 1700-2200 civarı.
Playstation4 Alın.

O TV nizin kalitesine bağlıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı