R9 290X İle LoL'de Kaç Fps Alırım?

Insomnia R

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar challenger bir League Of Legends oyuncusu olarak R9 290 tri-x ,r9 290x ekran kartları ile kaç fps alırım.Takım savaşlarında en fazla kaça düşer? i5 4690 işlemciye sahibim.

i3 işlemci ve gtx 650 ti boost ile herşey high golgeler Dahil vysnc kapalı 270 350 fps arası değişiyordu Team Fightlarda 5e5 durumlarda 100 fpsye kadar indiği oluyordu

League of Legends için R9 290X aşırı kaçar bence. R9 270 alabilirsin. Paran da cebinde kalmış olur hem.

Ben ekran kartını sadece League of Legends için almıyorum.Sadece iyi bir LOL oyuncusu olduğum için alacağım sistemde kaç fps alacağımı merak ettim.R9 290 tri-x ve Powercolor R9 290X PCS+ arasında kalmış durumdayım.Yorumlarınız nelerdir?

5 FPS daha çok almak için 250-300 lira vermeye gerek yok. R9 290 Tri-X al. Soğutması, performansı herşeyiyle dört dörtlük bir kart.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı