Sapphire HD 6870 Siyah Ekran Sorunu

OrTiKaN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim ekran kartı var ve ben bu ekran kartını vatandan yaklasık 1 ay önce almıştım. Battlefield 3 oyun içinde video çekerken kasıyordu. Bende overclock yapayım dedim karta azda olsa kasması azalsın diye. Neyse overclock yaptım oyuna girince oyuna başlarken ekran siyah oldu ve sanki ekranın yukarısından aşağıya doğru siyahla kahverengi karışımı bir çubuk inmiş gibi oluyor ve sağa doğru bu çubuk gibi şeylerden baya oluyor. Ekran kendine geçiyor fare imleci falan gözükmüyor.

Bilgisayara rest attım oyuna girdim gene aynısını yaptı. Sonra bida reset attım bilgisayar açılınca ayarları eski haline getirdim. Oyuna girdim sorun ortadan kalktı. Neden böyle yapıyor önceden böyle bi sıkıntı yoktu.

Ayarlarını arttırınca hep böyle oluyor acaba kart hatalımı? Yoksa driverlarda hatamı var? Bi ara falanda denemiştim hatta öyle bişi olmamıştı. Driveri bugün güncelledim sürümü güncel. AMD'den güncelledim. Acaba Sapphire'in kendi sitesindenmi güncellemeliydim ? Yardımlarınız bekliyorum arkadaşlar hafta sonu büyük bi ihtimal vatan bilgisayar götürüp durumu anlatıcam.

Lütfen yardım edin.
CORSAİR VS 650WATT GÜÇ KAYNAGI VAR
SAPPHİRE HD 6870 1GB GDDR5 256BİT EKRAN KARTI

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı