Sapphire R7 250 - 2 GB - GDDR3 - 128 Bit Ekran Kartı İncelemesi

Çok sağolun acaba programdan yapmam gereken ayarlar var mı ? Birde fps testi için fraps yeterli olur değil mi ? Onun pek ayarlarını bilmiyorum fps göstermesi için biliyorsanız yardımcı olur musunuz ?

CS:GO ile başlıyorum BF3 çok kastı en düşük ayarlar ve çözünürlükte bile tekrar kontrol edecem.

En iyi test oyun destekliyorsa seçeneği seçmek veya markanın kendi programı varsa MSI gibi odur. Gerisi bence hikaye. Sentetik testler sadece hayal satar.
O kadar kasmaması lazım win 7.1 64 bit kurup dirverlerı en güncel olarak kur.

Olay şu min değeri 30 olacak ki rahat oynayacaksın. O 1 saniye içerisinde rakip ile karşılaşırsan ne olacak. Öleceksin sinir olacaksın.

O kasma hissedilmiyor ben denedim oldu. Ama ayarları düzenlerim hem daha az yorulur bilgisayar. Battlefield 4 yarın indireceğim. Onda mantle teknolojisi var. Onu da test edelim.

Şu ayarların ne olduğunu birisi bana anlatabilir mi ?

mLNnkt2.png

wMKk8Lh.png

O ayarlar karta o.c yapmanı sağlar. Veya üstte gördüklerin kartın kontrol paneli diyebiliriz. Sıcaklığını fan hızını gibi şeyleri kontrol edebilirsin. Ama sen bilmeden elleme şu alttaki mhz ayarlarını.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı