Satılık GIGABYTE 990FXA-UD3 ve AMD FX-9370 Oyun Bİlgisayarı

FullScreen

Hectopat
Topladığımdan beri pek fa zla kullanma şansım olmadı. Tamamen garanti kağıtları mevcuttur. Fiyat 3.500 Tl dir. Parça satışım yoktur. İyi forumlar.İyi bir takas olabilir.

Dosya Ekleri

• Republic of Gamers.jpg
    Republic of Gamers.jpg
    146,6 KB · Görüntüleme: 445
  • Kasa ışıklandırma.jpg
    Kasa ışıklandırma.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 716
Son düzenleme:
İnsan bunu satmaya kıyamaz. Mükemmel. Ne kadar istiyorsunuz ?

Teşekkürler. İnanın fiyat konusunda pek fikrim yok. Sizlerden teklif bekliyorum. Aldığımdan beri detaylı kullanma şansım olmadı. Güncel fotoğraflarını yüklüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu kasasında ekran kartına önem verilir gördüğüm kadarıyla ekran kartı en son artan parayla alınmış gibi. Satışı baltalamak gibi amacım yok hayırlı satışlar.

Ekran kartını burdaki arkadaşların tavsiyesi üzere aldım.Hiç bir problem teşkil etmedi bana göre başarılı.

Demek istediğim o sisteme ekran kartı sönük kalmış forumda toplanan sistemlerde 6300 serisi işlemci yanına 770 ekran kartı konuluyor genelde o yüzden.

Demek istediğim o sisteme ekran kartı sönük kalmış forumda toplanan sistemlerde 6300 serisi işlemci yanına 770 ekran kartı konuluyor genelde o yüzden.
O arkadaşlar diğer parçaları öldürüp öldürüp ekran kartına yükleniyor. Tamam performansı iyi oluyor ama diğer bileşenleri yerin dibine sokmamak lazım. Bence.

Geri
Yukarı