Sevilmek bu kadar zor mu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Birinin bizi sevmesi için kendimizi paralamamız falan mı gerekiyor ?
Ne bileyim yani kendimi bildim bileli ben seversem seviyorum, kimsenin gelip de Gökhan seni de seveyim mi falan dediği yok nedense :)
Niye beni sevmiyorsunuz ulan :(

Kimseye kendini sevdirmeye çalışmayacaksın. Kendin olacaksın. Doğal olacaksın. Nasılsa birileri seni sevecek. Sevmese de inatla kendin olmaya devam edeceksin. ( Dik kafalı olmayı kastedmedim.) Bir de kimin için uğraşıyorsun. Uğraştığın kişi buna değer mi? Senin sevgini anlamayacaksa uzak duracaksın. Hayatta çok tecrübeler var. Yaşadıkça burada sorduğun sorunun cevabını kendin bulacaksın.

Herkes sevecek diye bir şey yok. Farklı olmayı severim. Ama biz sizi seviyoruz foruma üye olduğumdan beri bende takip ederim sizi. Hele ki o.c konularınızı. :)

Sevilmek çok zordur. Seversin, söylemek istersin söylemezsin. Ama çok söylemek istediğin için bir şekilde öğrenmesini sağlarsın. Yüzüne bakıp konuşamazsın bile. İyi biriyse mesaj vb. şeklinde konuşursun. Sen mutlu olursun, o ise sadece bir dostu ile konuşur. Senin için önemli olan tek şey onunla konuşmaktır. Sabah erken kalkıp sana bir şey yazmasını yada yazdığın şeye cevap yazmasını beklersin. Geç saatlere kadar konuştuğunuz olur. Çok uykun olsa da, sırf onunla konuşmak için uykusuz kalırsın. Çünkü seviyorsun ve ondan vazgeçemiyorsun. Sevgi böyle bir şey. En azından benim için. Çok saçma olduğunu biliyorum ama başladım sonra hepsini silmek istemedim. Böyle saçma bir şey oldu.

Kimseyi seviyorsan ama birinin seni sevmesini istiyorsan yapabileceğin hiçbir şey yok. Ya oturup beklersin yada güzel olduğunu düşündüğün bir kız ile konuşursun, beraber bir şeyler yaparsın, senden hoşlanmasını sağlarsın. Bu benim yapmaya cesaret edemediğim bir şey. Yapabilene helal olsun.

Kız meselesi değilse Sosyal'de seni, BilgisayarKurdu'nu sevmeyen birisini tanımıyorum. Seviyoruz biz seni. Ailedense yapabileceğimiz bir şey yok.

Gereksiz mesaj diyerek ceza verebilirsiniz ama silmeyin. O kadar yazdım, yazık. Emeğe saygı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı