i7 4770k, GTX 780 Ti Sistem Toplama

AzeBoy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Selamun Aleyküm Azerbaycandan Selamlar

Ben izlediğim videolar sonucu bir sistem toplamak istedim parçaları buldum ama uyumluluğundan emin diğilim ve bulduğum parçaların daha iyisini tavsiye ederseniz sevinirim parçalar şunlar:
  • Core i7 4770K Socket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci
  • Asus Z87-A Intel Z87 1150 Socket DDR3 3000 MHz O.C. Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart
  • CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 SiyahSoğutuculu Ram
  • 3.5″ 2TB Sata 3.0 64MB Cache Sabit Disk
  • ASUS GeForce GTX 780 Ti DirectCU II OC Ekran Kartı
  • CARBIDE SERİSİ 400R 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA
  • Cooler Master Hyper 212 EVO İŞLEMCİ SOĞUTUCU
  • Samsung 250GB 840 EVO SATA 3.0
Bu sistem uyumlu mu maksimum performans almak için neleri değiştirmemi önenirsiniz? Bunlari sormak istiyorum ne zamandir arastiriyorum ama fazla bi sonuca ulaşamadım yani tam olarak emin değilim lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z97 olarak bunu mu oneriyorsunuz?
Z97 GAMING 5 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.) DVI&DP

Tesekkurler yalniz uyumlulugunu cok merak ediyorum bu parcalari aldiktan sonra bi sorun olurmu onun cevabin daha cok merak ediyorum yani maksimum performans verir mi ?

Evet Z97 olarak Gaming 5 öneriyoruz.
Size zahmet olmazsa su urunun bi linkin atarmisiniz karti inceliyordumda ayni isimli baska bi anakart gordum kafam iyice bi karisdi sunun bi linkin atsaniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı