Sizce MONSTER® ABRA A7 V1.1 17.3" mi yoksa MSI GE70 2PC-292XTR Apache 2800-3000 TL

yasinthenewbie

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar son günlerde yaptığım onca araştırmalar sonrası bu iki dizüstü bilgisayar arasında kaldım. Farkındayım birinde 860M var bir diğerinde 850M var. Fakat Msi'ın kendine has tarzı ve özellikleri ve görünüşü de beni cezbetmiyor değil.Bu iki dizüstünün özellikleri ve tasarımı hakkında artılarıyla ve eksileriyle beraber o değerli yorumlarınızı veya fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Zor durumdayım yarım lütfen. Fiyat aralığım 2800-3000 bunlardan daha iyisini tavsiye ederseniz de dinlerim. Teşekkürler.

Linkleri buraya koyuyorum:

MONSTER® ABRA A7 V1.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

MSI GE70 2PC-292XTR Apache Core i7-4710HQ 8GB 1TB GTX850M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim

Eğer tasarıma çok düşkünsen ve sonradan bu yüzden pişman olurum diyorsan msi al. Performans olarak ise aralarında çok büyük fark yoktur diye düşünüyorum.

Performans olarak oyunlarda değişmekle birlikte Monster 10 FPS'ye kadar daha performanslı olacaktır.
O bütçeye 860'lı bir model almak daha sağlıklı bir karardır.

Fps farkı olacak ama bende MSI GE70 kullanıyorum, klavye tasarımı filan müthiş zaten steelseries hazırlamış. Makineyi görünce için açılıyor, tasarımı da işin içine katarsak MSI derim ben.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı