Steam Beta Sorunu

yakari

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Mezun ama işsiz güçsüz.
Arkadaşlar steam betaya katıldım. Sonra steami yeniden başlattım güncelleme gerçekleşti. Ama steame tekrar bağlanamadım. Steame bağlanılamıyor hatası aldım. Browserdan hesabıma giriş yapabiliyorum ama orda da profilime tıkladığım zaman service unavailable hatası alıyorum. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba? Sorun steam beta da mı yoksa anlık bir sorun mu merak ettim.

Steam beta kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır daha hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Şuan herhangi bir sorun yok. Steam bağlantı sorunlarınız için Steam Status · Is Steam Down?'u öneriyorum. Sorun devam ederse betadan çıkıp tekrar girin. (yani 2 update yapacak bir normal sürüm bir beta)

Steam beta kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır daha hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Şuan herhangi bir sorun yok. Steam bağlantı sorunlarınız için Steam Status · Is Steam Down?'u öneriyorum. Sorun devam ederse betadan çıkıp tekrar girin. (yani 2 update yapacak bir normal sürüm bir beta)

Sorunum düzeldi ama çok uzun sürdü. O sırada steam sunucu bağlantısı giden arkadaşlarımda varmış. Zaten steam şu sunucularına ne zaman yatırım yapacak merakla bekliyoruz. Dota 2 oynarken bir anda server gidiyor bütün herkesi oyundan atıyor. Yeniden bağlan diyorsun kimseyi almıyor hata veriyor. Birde terketti olarak sayıyor ve düşük öncelik cezası veriyor. :/ Gerçekten insanın elini kolunu bağlıyor.

Bu arada Steam beta kullanıyorsanız müzik uygulamasını denediniz mi? Yeni gelen bir uygulama. Müzik uygulaması için illaki big picture modunamı geçmek lazım. Normal masaüstü modun da kullanamıyor muyuz?

Bazen yapıyor onu Dota ama daha hiç ceza vermedi bana. Oyundan çok çıkarsan ceza veriyor galiba. Müzik için big picture lazım hiç kullanmadım, normal moda gelir yakında heralde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı