Türksat 4a Güncellemesinden Sorun

f0rester

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Kanal D yi göstermiyor uydu 4a dan sonra bir tek şekilde gösteriyor bu Türksat tanıtım kanalını açıyorum sonra tekrar Kanal D yi açıyorum öyle açılıyor yoksa açılmıyor ne yapmam gerek ?Goldmaster fat 72000 kullanıyorum.

Bunlara bir bak önce:
favicons
Türksat 4A Kanal Frekans Ayarları Nasıl Yapılacak? - Technopat

favicons
[Çözüldü] Micro HD-66 Türksat 4A Kanal Güncelleme

favicons
https://www.technopat.net/sosyal/konu/türksat-4-a-duyuru.110751/

Merhabalar,

Uydu markası Trident Hd 7000 mini Turksat 4/A uydu kurulumu konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 20140918_202034.jpg
    20140918_202034.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 940
  • 20140918_202110.jpg
    20140918_202110.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 824
Son düzenleyen: Moderatör:
Benim Türksat 4a ya geçememe gibi bir sorunum yok ki :) Sorun sadece Kanal D nin açılmaması tek bir şekilde açılıyor önce Türksat tanıtım kanalını açıyorum sonra Kanal D ye dönüyorum düzeliyor fakat farklı bir kanala geçtiğimde yine açılmıyor Kanal D :(

Merhaba arkadaşlar Kanal D yi göstermiyor uydu 4a dan sonra bir tek şekilde gösteriyor bu Türksat tanıtım kanalını açıyorum sonra tekrar Kanal D yi açıyorum öyle açılıyor yoksa açılmıyor ne yapmam gerek ?Goldmaster fat 72000 kullanıyorum.
Sistem geri yükleme kısmına girip Fabrika ayarlarına dön tıkla ve onayla.
Kurulum kısmında Arama modu manuel yapıp Frekans 11844, Sembol oranı 02222, Polarite Dikey, Arama tipi Tümü, Şebeke arama Açık seçip Aramayı başlat'a tıkla.

Sistem geri yükleme kısmına girip Fabrika ayarlarına dön tıkla ve onayla.
Kurulum kısmında Arama modu manuel yapıp Frekans 11844, Sembol oranı 02222, Polarite Dikey, Arama tipi Tümü, Şebeke arama Açık seçip Aramayı başlat'a tıkla.
Maalesef olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Uydu markası Trident Hd 7000 mini Turksat 4/A uydu kurulumu konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim.
http://www.trident.com.tr/tr/images/stories/dosyalar/uyduayar.pdf
Buradan yapabilirsiniz.
İlk olarak fabrika ayarlarına dön.
Sonra menü tuşuna bas, Manuel kanal aramaya gir, Uydu ismi Türksat 2A/3A seç, Değiştir tıkla, Frekans 11844, Sembol oranı 02222, Polar V, Şebeke arama Açık seçip Aramayı başlat'a tıkla.

Maalesef olmadı.
Olmayacak bir şey yok dediğim şekilde yaparsan olur.

resimli olarak ve anlatımlı olarak anlatacağım...

Kanal D kanalını bulamama sorunu:

Kumanda üzerinden Menü tuşuna basınız.
Kurulum seçeneğine üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basınız.
Kanal arama seçeneği üzerinde kumanda üzerindeki ok tuşuna basınız.

Uydu ismi : Türksat
Arama Modu : Advanced
Frekans : 11977
Sembol Oranı : 27500
Polarizasyon : Yatay

Menü tuşuna basıyoruz, oradan kuruluma basıyoruz.

JEn8Gj.jpg

Kuruluma bastıktan sonra kanal aramaya basıyoruz...

AY58rQ.jpg

Kanal aramaya bastıktan sonra frekans bilgilerimizi yazıyoruz. Önemli olan bölüm arama modu advanced yapıyoruz.
Uydu ismi : Türksat
Arama Modu : Advanced
Frekans : 11977
Sembol Oranı : 27500
Polarizasyon : Yatay

EE5W19.jpg

Aramaya başlat diyoruz. Arama bittikten sonra exit dedikten sonra kanalımız çıkıyor. Teşekkür ederim bir faydam oldu ise. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı