Tabletim kendi kendine ekrana basıyor

Tolgahan

Hectopat
Yer
Antalya,Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar başlık biraz saçma oldu galiba? Arkadaşlar resimde gördüğünüz üzere daire içine aldığım yerleri tabletim kendi kendine tıklıyor.Ekranı silip tabletimi kapatıp açtığımda düzeliyor.Oyun oynarken o kadar sinirleniyorum ki anlatamam.Yani oyun bile oynayamıyorum doru düzgün hemen takılmaya başlıyor biraz oynadıktan sonra.Yardımınızı bekliyorum.
Screenshot_2014-09-03-09-33-04.png

Evet okulun verdiği tabletlerden. siz ce neden?

Aynı sorun benim kuzenimin tabletindede var. Nedini yazılımsal veya ekrandan kaynaklanıyor olabilir. Biliyosun okulun verdiği tabletle Facebook, Youtube, gibi sitelere giremiyorsun. O sitelere girmek için yazılımsal bir işlem yaptığın için olabilir.

Aynı sorun benim kuzenimin tabletindede var. Nedini yazılımsal veya ekrandan kaynaklanıyor olabilir. Biliyosun okulun verdiği tabletle Facebook, Youtube, gibi sitelere giremiyorsun. O sitelere girmek için yazılımsal bir işlem yaptığın için olabilir.
Tabletime root attım.Ama bu tableti ilk aldığım haftalarda da olmuştu acaba üstüne yağoştırılan kalıplardan mı alsam nedersiniz

Tablet çakma ise kapanır çakma yani klon olan butun telefonlar kedi kendine kapana bilir çok rasladım ben
Tablet MEB'in tableti nasıl çakma ola bilir

Bu konu üzerine kuzenimi aradım. Ve bu tabletlerini ilk aldığında sınıfların çoğu genelinde yaşanmış. Genel bir sorun olduğunu anlaşılıyor. Kalitesiz bir ekranı olabilir. İlk başlarda çok az oluyor. Daha sonralarda dahada berbat oluyor. Ekranı ya tamir ettirceksin. Yada garantiye gönderceksin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı