Navigasyonu ve şarjı iyi olan telefon önerileri

The Times

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben motorlu kuryeyim ve ücretsiz navigasyonu şarjı iyi giden kamerası iyi bir telefon istiyorum. Hangi modelleri önerirsiniz. Aslında telefona 2000 tl vermek istemiyorum. Ama değeceğini düşünürsem olabilir. Konuyu yanlış yerde açmış olabilirim ceza vermeyin lütfen...

Lumia serisinden 1320 gibi telefonlara bakabilirsiniz. Haritaları kullanırken ücret ödemiyorsunuz. İnternete gerek kalmıyor telefonunuza iniyor harita.

Eğer navigasyon önemli diyor iseniz Nokia Lumiaların çok güzel navigasyon uygulamalı var.
-Nokia here maps
-Nokia here drive gibi.

Zaten tüm android cihazlarında ücretsiz navigasyon var diye biliyorum. Google Navigasyon var hepsinde.
Google navigasyona bağlanırken internet gps gibi şeyler istiyor mu? Yani ek para ödemem gerekecek mi Lumia serisinde var diye biliyorum mesela...

Eğer navigasyon önemli diyor iseniz Nokia Lumiaların çok güzel navigasyon uygulamalı var.
-Nokia here maps
-Nokia here drive gibi.
Peki 1020 1520 hangi modeli önerirsiniz. Yukarıda paylaştım beklentilerimi...

Navigasyon olarak Nokia Lumia'lar bir adım önde ancak kesinlikle tek başına tercih edilme sebebi değil.

Navigasyon dediğimiz özellik verileri ya GPS yada mobil veri aracılığı ile temin eder.
GPS ücretsizdir ancak batarya konusunda çok insaflı davranmaz :)

Size önerim iyi bir telefona Navigasyon yazılımı satın almanızdan yöne olacaktır. Bir kere satın alır, GPS ile ücretsiz kullanırsınız. Programı satın aldığınız için her özelliği açık olacaktır programın. Sesli olarak da yönlendirir, virajlardaki hız sınırına kadar her bir haltı kontrol eder yani.

Amacınız sadece bu ise 2000 lira harcamanıza gerek yok açıkçası.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı