Toplama PC'de Windows 8.1

kerem4581

Kilopat
Daha fazla  
Recep hocamın oluşturduğu konuyu tamamen okudum fakat sıkıntım daha önce usb üzerinden böyle bir şey yapmamış olmak. Diğer konu olan USB aktarma konusunu da inceledim fakat onedrive üzerinden part part indirdiğim için bunları nasıl bir bütün halinde USB de birleştireceğim konusunda sıkıntı yaşadım yanlış bir şey yapmamak için size danışıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmayın hocam bulamadım onu. Konunun 34. sayfasında yöneticiler onedrive olarak da yüklenmiştir yazıyordu.

Peki buradaki kadar temiz olarak nasıl bulabilirim ? Biliyorsanız paylaşır mısınız ?

O indirdiğin partların 1. sine sağ tıklayıp (Winrar varsa) buraya çıkar de iso dosyası gelir. Sonra win to flaşh yazılımını indir flaşh belleğini ve iso'yu seç sonra pc'yi yeniden başlat formatı atarsın. Türkçedir. Bu arada serial gerekebilir.

Google'dan halledilebilir bir şey midir key durumu yoksa orijinalini almam mı gerekli ?

Keyi internetten ufak bir araştırma ile bulabilirsin. Ama tabii ki de orijinal yazılım-oyun öneririz.

Hocam ben partları birleştirme konusunda sıkıntı yaşadım dediğiniz programı kuramadım bilgisayarıma başka bir yoldan bunları flash bellek ile format atmak için kullanışlı hale nasıl getirebilirim ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı