Turkcell T20 Root Rehberi

Dediğiniz şeyleri yaptım . Sonrasında Titanium back up'ı yükledim ve bazı dosyları sildim ancak ayarı fazla kaçırdık heralde.
Şimdi telefonun ayarlar bölümüne giremiyorum nasıl düzelte bilirim yardımcı olandan allah bin kere razı olsun.

Dediğim gibi "AYARLAR" bölümüne giriş yapamıyorum.

Belirttiğiniz konu rehberinde ise Dördüncü maddedeki şöyle; 4-Ayarlar>Depolama>Yazılım Yükseltme>Hafıza Kartından Güncelleme>Onayla yapın.

Bunu yapabilsem hiç bi sorunum kalmayacak.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Telefon kapalı iken, telefonun ses açma tuşuna basılı tutun ve parmağınızı kaldırmadan, telefonun açma/kapama tuşuna basın. İki tuşa beraber, takriben 5-6 sn kadar basılı tutun. Eğer burayı başarı ile yaparsanız Mavi yazılar ile yazılmış "Android system recovery <3e>" adlı bölüme gelmiş olacaksınız.

Bu bölümde ses açma/kapama tuşu ile menulerde dolaşabilir, Telefonu açma/kapama tuşu ile seçim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Burada telefonu sıfırlama gibi bir ayar olması gerekiyor. Eğer o seçeneği bulursanız cihazı sıfırlayın.

Recovery menüsünden yeni ROM yüklemeyi deneyin.

Menü için:

Telefon kapalı iken, telefonun ses açma tuşuna basılı tutun ve parmağınızı kaldırmadan, telefonun açma/kapama tuşuna basın. İki tuşa beraber, takriben 5-6 sn kadar basılı tutun. Eğer burayı başarı ile yaparsanız Mavi yazılar ile yazılmış "Android system recovery <3e>" adlı bölüme gelmiş olacaksınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı