Udyr Rehberi

Ben de küçük bir ekleme yapmak isterim. Skill sıralaması olarak 2-3-2-3 ve sonrasında 1 giderseniz, sizin yararınıza olur. Çünkü ilk Level'larda Tiger olmak pek işinize yaramaz. Kaplumbağa olursanız, Base yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca en başta can çekme ile başlarsanız, ilk 10-15 dakika Base yapmanıza gerek bile kalmayabilir. Tabii ki karşınızdaki Hero'lara da bağlı olarak bu Hero'da 2'nci Skill'li pek kimse sevmeyebilir. Ne işi yaradığını da tam olarak çözemeyebilirsiniz. Ama kaplumbağa olur, vurmaya başladığınızda karşınızdaki Hero'yu canı azalırken, sizin her vurduğunuz için Regen yapmış olacaksınız. Ayrıca oyunun basında almış olduğunuz can çekmede sizin ölmemenizi sağlayacaktır.

Son olarak, ek özelliklerinizi bana kalırsa Armor ve Cooldown olarak kasılması gerekir diye düşünüyorum. Çünkü Combo herosu olduğu için bir Combat halinde, 3-2-1-2-3-1-2-1-3 benzeri yapmanız gerekecektir. Belki daha bile fazlası. Her biri 6 Cooldown sürer. Aslında kısa gibi gözüküyor belki. En kısa olan hero budur. Ama daha kısa yapabilirseniz, mesela 4-3 gibi daha fazla Combo daha fazla Kill demek. ;) Neden Armor zaten Tank Hero olduğu için gerek yok diyeceksiniz. Belki burada Armor kasarsanız, oyunda Full Atack, can çekme gibi vb. Item'ler çıkarsınız ve takıma çok büyük yarrarınız olur. Benim görüşüm böyle. Başta küçük demiştim, ama biraz uzadı kusurumu bakmayın. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı