Oldu o zaman ben gideyim

• Konuyu başlatan seferoğlusuphi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 842
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

seferoğlusuphi

Ziyaretçi
Selamlar konunun kesinlikle burda olmamalsı gerektiğini biliyorum ama her neyse sorunum çok açık ne zaman bu forumda yorum yapsam yada konu açsam hemen dil kuraları gerekçesiyle yetkilerim alınıyor ya adminler tam bir geri zekalı yada sistemsel bir sorun var umarım ilki değildir.

Not: İlgisiz kişileri rahatsız etiğim için üzgünüm ve burada yazdığım için banlanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Sosyalde Türkçeye önem veriliyor. Bu yüzden Türkçeyi düzgün kullanmayanlar cezalandırılıyor. Noktalama işareti hiç koymamışsın. Büyük harfle başlamak gibi bir derdin de yok zaten. O yüzden forumda aktif olabilmek için Türkçeyi düzgün kullanacaksın. Türkçeyi düzgün kullanmak geriz zekalı bir olay ya da sistemsel bir sorun değildir. Ne de olsa bizim ana dilimiz Türkçedir. Ona sahip çıkmalıyız.

Nu yazdıklarında ciddi misin belki de daha rahat bir ortama gitmeliyim bide tabi benim orda kast etiğim kesinlikle Türkçe'yi düzgün kullanan insanlara değil belirtmeden ceza kesen adminler olduğunu düşünmemdi başka yere çekmeye çalışmayın.

Yüksek ihtimalle forumda son sorum konuyu nasıl silerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirtmeden ceza derken ? Zaten kurallarda mevcut bu. Türkçeyi düzgün kullanmaz isen ceza alırsın. Her an uyarılamazsın. Gayet ciddiyim bu yazdıklarımda. Eğer daha rahat davranmak istiyorsan büyük ihtimalle burada aktif olamayacaksın. Dediğin gibi daha rahat bir ortama gidebilirsin.

Sorun adminlerde değil sende. Yazdığın yorumlarda nokta dahi yok, cümleye başlarken büyük harfle başlamıyorsun ve özel isimler büyük harfle başlar. Sen bu hataları Türkçe sınavında da yapabiliyor musun? Eğer yapıyorsan bil ki bundan düşük not alıyorsun.

Buyur kardeş rahat bir ortama alalım seni, ama biz şu veya şu ekran kartını al derken onlar "onda 4gb ekran kartı var kardeş her şeyi açar o" gibi bilgisayarcılara benzer bir dil kullanıyorlar. Bil istedim. Buradaki bilgiyi her yerde bulamazsın. Hadi görüşürüz...

Buranın kuralları bellidir. Bir yere girdiğiniz zaman kurallara uymak zorundasınız. Uyarılara rağmen Türkçe kurallarına uymaya hiç niyetiniz yok. Yöneticilere hakaret etmek sizin haddinize değil. Hesabınız silinmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı