M5A97 Sisteme Uyumlu Ekran Kartı

Burdaki sistemlere GTX 760 uyarmı? Peki ya soğurmu bu sistem?

• Uyar ve soğur.

Oy: 2 100,0%
  • Uyar ve soğumaz

Oy: 0 0,0%
  • Uymaz

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

BySharky

Kilopat
Daha fazla  
Aylar önce 2000 liraya bilgisayar konu açmıştım. Bütçem düştü bende GTX 670 alcam. Ancak parçalarla uyumlumu bilmiyorum. Büyük ihtimalle uyumludur ama genede size soriyim dedim. Fakar şöle bişide var hangi bilgisayarcıya gitsem bu sistemi önlarla soğutamazsın diyor ve başka kasalar tavsiye ediyorlar. Neyse biraz fazla konuştum fotoğrafları atim ben. :D
7cA2YpZ.png

i4LneT0.png

wp8Clf7.png

Bu arada 4 gb ram yeterlidir. Sorduğun bilgisayarcılar da işi biliyor mu şüpheli. Onlara kalsa sana bu fiyata 630 takarlar.

Bütçe tam olarak ne kadar şimdi onuda öğrenelim belki öneriler olur.

Neden fx 6300? bence intel almalısın, 6300 biraz eskidi güzel işlemci ama apu alsaydın anlardım dual grafik için zaten bu forumda gelene geçene fx 6300 öneriyorlar. :D :D

Bu arada 4 gb ram yeterlidir. Sorduğun bilgisayarcılar da işi biliyor mu şüpheli. Onlara kalsa sana bu fiyata 630 takarlar.

Bütçe tam olarak ne kadar şimdi onuda öğrenelim belki öneriler olur.

Bütçe 1700 TL. Bunun için 760 diyorum Asus Gtx760 Directcu 2 O.C. Gddr5 2Gb 256Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar.

Hemde 4gb yeter ama bana yetmez. Ben çok program kullanıyorum. 8 iyidir. :D

Neden fx 6300? bence intel almalısın, 6300 biraz eskidi güzel işlemci ama apu alsaydın anlardım dual grafik için zaten bu forumda gelene geçene fx 6300 öneriyorlar. :D :D

Kardeş birçok kişiye sordum bu cevapları aldım. Diğerlerinede sordum bi sistemler iyimi diye evet iyi dediler. Bir daha değiştirmek istemiyorum. :D

Performans olarak aynılar. ( 6300-7850k)

Bu fiyatta sadece ekran kartına yatırılan fiyat azalmışsa sorun olmaz alabilirsin. Şimdi Kasayı düşürsen dert anakart desen öyle. 8 istiyorsan 8 al. Kasa olarak Rc k350 alabilirsin. Anakartı kullananlar yorum yazsın. Bu forumda kullanan çok. Kart olarak birde r9 280 düşünebilirsin.

Son düzenleme:
Performans olarak aynılar.
Evet aynılar ama geleceği düşünmek gerekiyor şimdi 3 yıl sonra satmak istediğimizde amd olduğu için müşterisi az olucak ayrıca yaptığın enerji masrafları yıl sonunda aradaki fiyat farkını sıfıra indiricek aslında biz amd alarak kar etmiş olmuyoruz ben intel firmasına karşıyım ama sonuçlar ortada.

Performans olarak aynılar.

Bu fiyatta sadece ekran kartına yatırılan fiyat azalmışsa sorun olmaz alabilirsin. Şimdi Kasayı düşürsen dert anakart desen öyle. 8 istiyorsan 8 al. Kasa olarak Rc k350 alabilirsin. Anakartı kullananlar yorum yazsın. Bu forumda kullanan çok. Kart olarak birde r9 280 düşünebilirsin.

Kardeş performans olarak aynı değiller 770 ile 760 aynımı lütfen ya. :D Neyse konu o değil bu sistemlere 760 uyarmı sorun çıkarmı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı