Videoda çalan fon müziği

Kızıl Elma

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar bu videoda arkada çalan fon müziğini çok beğendim. Bu müziği bulabilir miyiz veya arkadaki sesleri silip bi' arkadaş tekrar YouTube'a yükleyebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buyrun :)

Buyrun :)
Hocam teşekkür ederim de ben sadece fon müziğini istiyordum. :) Sadece arkada konuşan adamların sesinin olmamasını istemiştim.

Hocam teşekkür ederim de ben sadece fon müziğini istiyordum. :) Sadece arkada konuşan adamların sesinin olmamasını istemiştim.
Hmm o konuda yardımcı olamayacağım dostum :) Ama belli ses dosyalarını bölme programları var fon ve sözleri birbirinden ayırıyor. Araştır istersen.

Videodaki müzik Lipton'un kendi soundtrack'i belli bir müzik parçasından alıntı değil. Eğer istersen konuşma sesini kesen programlar var belki onlar yardımcı olabilir. (y)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı