W8.1 dosyaları çıkartamadım

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 878
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar her han lazım olabilir diye USB belleğe W8.1 dosyalarını kurucaktım. Aslında daha önce 4 kere indirip kendim format attım ama sanırım değişmiş. 6 part dosya var. Eskiden Yandex Disk'ten indirip USB'ye öyle yazıyordum. Neyse ben burdan resimde görülğü gibi dosyaları indirdim.
w.PNG
Fakat ne yaptıysam çıkartamadım. 7zip ile denedim ve Winrar 5.10 ile de denedim. İlkten Winrar dosya bozuk dedi fakat tekrar denediğimde çıkartttı ama bu şekilde.
e.PNG

Önce soldaki gibi indi çıkart dediğimde sağ tarafta gördüğünüz gibi oldu. Nasıl yükleyebilirim? @SypeR
@MF Mikail senin verdiğin link'te de Comodo yazıyordu ve hatalı idi. Tek part linki vermişsin bir konu da orda gördüm.

2. partı indireceğine 1. partı 2 kere indirmişsin. Tüm dosyaları tekrar indirip WinRAR ile çıkarttığında herhangi bir problem olmaması gerekiyor.
Şimdi başlıyorum tekrar indirmeye. Bakıcaz artık :)

Birde Part'lar ekrana gelmiyor sayfa baya bekletiyor tekrar internet sayfasını yüklediğim zaman hemen geliyor tüm part'lar. Sorun olmaz her halde.

Pusat aynı sorun bende de var :D Sayfayı 2 kere açman gerekiyor sorun olmaz diye düşünüyorum. Birde pusat 1 part kaç dk sürüyor inmesi ?

15dk mı ney :D Benim tanesi 1 saat sürüyor :D Bir hevesle açtım bilgisayarı 1 tanesinin 1 saate indiğini görünce gitti bütün hevesim.
Yanlış olmuş 50kb düştü :D

Son düzenleme:
@xenia Güldürdün beni. 1 Saat'te nedir? :D Ben tahmini süre söylemiştim ama 10 dakikadır indiriyorum daha yarısının bitmesine az kaldı. Yani bende de 25 dakika filan sürücek gibi ama 1 saat fazla ya. :D

Birde 1 tanesi 1 saat daha 2.yarsına geldi delireceğim bu internet yüzünden ya. 200kb nedir allah aşkına nedir ya.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı