Watch Dogs Anti-Aliasing Grafik Hatası

mabcitayfa92

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Watch Dogsu'u kısa süre önce bilgisayarıma kurdum ve oyunda anti aliasing seçeneğini temporary smaa nın üzerine aldığım anda aynı bu videodaki gibi bir grafik hatası ile karşılaşıyorum. Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu yayınlayan kişi aynı zamanda çözümünü de bulmuş anlaşılan. Yorum kısmına kendisi şunu yazmış:
Fixed it: AMD Released a new display driver among with catalyst control center, the new version is 14.6, i used 14,4 and after i installed it, it worked.

Bu çözümü açıkçası pek anlayamadım, kafam karıştı. Bu arkadaş catalyst control center'i mi güncellemiş? Yoksa driver mı yüklemiş anlayamadım. Fakat siz anladıysanız bana bunu nereden indirebileceğimi söyler misiniz...

Catalyst Control Center'dan yazılım bölümüne girdim, orada Catalyst sürümünde 14.7 yazıyor... Bende sorun halen çözülemedi :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı