Windows 7 Bütün Sesleri Nasıl Yükseltebilirim

cagdas06900

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar benim sorunum şu,

Kulaklık aldım mikrofonlu, kulaklık çalışıyordu ama mikrofondan ses gelmiyordu. Sonra bilgisayarcıya götürdüm orada tanıdığım bir abi vardı XP'de bir bölüm açıp bütün sesleri yükseltti ondan sonra mikrofondan ses gelmeye başladı sonra Win 7 format attırdım.

Şimdi de nasıl yükselteceğimi bilmiyorum acil lazım bir yardım eder misiniz? Denetim bölümden ses bölümüne baktım sesleri falan yükselttim. Yok yine olmadı yardımcı olur musunuz?

Teşekürler.

Mikrofondan ses gelmiyordu derken? Ses gitmiyordu olmasın? Ayrıca Windows 8.1 kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sağ alttaki hoparlör ikonuna sağ tıkla ve "Kayıt Aygıtları" bölümüne gir. Daha sonra gelen pencereye de sağ tıklayıp "Devre dışı bırakılmış aygıtları göster." ve "Bağlantısı kesilmiş aygıtları göster." seçeneklerini seçili yap. Çıkan aygıtlarda mikrofon varsa sağ tıklayıp "Etkinleştir"e bas.

Son_goku akadaşımın söylediklerini yaptıktan sonra mikrofona sağ tıkla ve özelliklere gir.
Genel sekmesinden düzeyler sekmesine gel ve ordaki ayarı %100 Yaparsan mikrofondan giden ses bayabı yükselecektir.Dinle sekmesinden bu aygıtı dinle dedikten sonra ne kadar ses gittiğini öğrenebilirsin. @cagdas06900

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı