Windows 8´e Geçme zamanı geldi mi ?

'Windows 8.1' bölümünde Aydinli tarafından 3 Şubat 2014 tarihinde başlatılan konu.

Yüklüyor...
  1.  
    Aydinli

Aydinli Femtopat

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Aydın
    Merhaba arkadaşlar. Windows 7 64 Bit kullanıyorum. Battlefield 3 ve Pes 2013 oynarken oyundan atmalar yaşıyorum. Oyunun ortasında ekran kararıyor ve acayip bir ses geliyor öylece kalıyor bilgisayar.

Sizce Windows 8'e geçeyim mi ? Forumda çok konu okudum Windows 8 ile alakalı. Bazısı memnun bazısı memnun değil gibi. Sadece oyun için geçiş yapmayacağım bilginize. Hem performans, hem de kendimce değişiklik olsun istiyorum. Sistemim yeterli mi ?

Bilgisayar Özellikleri ;

Ram : 4 GB
    İşlemci : İntel Centrino 2 İnside (2.53 GHz)
    Ekran kartı : ATI Raedon Premıum Graphıcs HD 4650 ( 1GB )

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2014
  2.  
    Anıl Sezer

Anıl Sezer Ziyaretçi

W8 zamanı geçmiş bile. 8.1 lazım size.

3.  
    Aydinli

Aydinli Femtopat

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Aydın
    Tamam. Site de gerekli linkleri buldum hemen indirip kurmaya başlasam iyi olacak sanırım. Ama daha önce hiç format vs atmadım. İndirdiğim dosyayı USB belleğe yazdırıp Boot menüden mi yapacağım ?

4.  
    Anıl Sezer

Anıl Sezer Ziyaretçi

Evet. Bu kadar basit. Ben ilk seferde boot menüsüne girmeye üşenip masaüstünden halletmiştim. Sonra Windows.Old dosyasını silmekle uğraştım.

5.  
    IQRI

IQRI Ziyaretçi

Videoyu dikkatli izle kolayca yaparsın;

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mart 2014
  6.  
    Aydinli

Aydinli Femtopat

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Aydın
    Tamam arkadaşlar İnşallah yarın yapmaya çalışırım vaktim olursa. Teşekkür ederim. Durumu buraya yazarım. Hepinize iyi forumlar.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar benim oyunlarım var (Battlefield 3 , Fifa 13 ve Pes 13 ) . Özel bir klasör oluştursam ve (D) dizinine kopyalasam , daha sonra window 8`i zaten (C) diskine kurucaz galiba . Kurulum bittikten sonra Kopyaladığım Oyunları vs sorunsuz bir şekilde kurabilirmiyim ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar dosyayı indirdim herşeye hazırım . lakin iki soru işareti var aklımda . Birincisi, Özel dosyalarımı ve oyun dosyalarını (D)´ye kopyalasam (Windows 8 ´i C dizinine kurucam),kurulum tamamlandıktan sonra tekrar doyalarımı kullanabilirmiyim ? İkinci konu ise daha önce Bilgisayarımı Boot menu´süne almadım hiç. Laptoplarda Boot Menu nasıl aktif oluyor ?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Bilgi verebilirmisiniz son yazdıklarım hakkında.

7.  
    IQRI

IQRI Ziyaretçi

Yeniden başlatırken ESC tuşuna bas ekrana Boot menüsü gelir.

8.  
    Aydinli

Aydinli Femtopat

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Aydın
    Tamam teşekkür ederim. Peki kopyaladığım o dosyaları (Fifa 13 Setup) tekrar kurabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Şubat 2014
  9.  
    Hac Bekir

Hac Bekir Picopat

Beğenileri:
    23
    Yer:
    İstanbul
    O senin inisiyatifine kalmış. İstersen D diskine karışmazsın. Veya D diskinden kırpıp C diskine aktarım yaparsın. Veya tek C diski kullanırsın benim gibi. Sana kalmış bir olay.

10.  
    berkcan

berkcan Centipat

Beğenileri:
    252
    Yer:
    Amasya
    Artık Windows 8.1'e geçme vakti geldi. :)

Sayfayı Paylaş