Windows 8.1 güvenlik uyarısı

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. UAC kapatmama rağmen neredeyse her şeyi açmadan önce bu uyarı geliyor. Bıktım artık nasıl kapatacağım bunu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 354
O zaman şu yolu izle. Denetim Masası> Sistem Ve Güvenlik> Windows Güvenklik Duvarı de, sol üst tarafta "Bir uygulamanın veya özelliğinin, Windows Güvenlik Duvarını Geçmesine izin ver kısmına tıkla" , çıkan pencerede sağ üste"Ayarları değiştir" kısmına tıkla, sağ altanda " Başka bir uygulamaya izin ver" kısmına tıkla, ve ardından Battlefield'ın .exe dosyasını seç.

O zaman şu yolu izle. Denetim Masası> Sistem Ve Güvenlik> Windows Güvenklik Duvarı de, sol üst tarafta "Bir uygulamanın veya özelliğinin, Windows Güvenlik Duvarını Geçmesine izin ver kısmına tıkla" , çıkan pencerede sağ üste"Ayarları değiştir" kısmına tıkla, sağ altanda " Başka bir uygulamaya izin ver" kısmına tıkla, ve ardından Battlefield'ın .exe dosyasını seç.

Böyle tek tek mi izin vermek zorundayım? Topluca olsa olmuyor mu? :(

Ben bu yolunu biliyorum sadece. Bu topluca dediğiniz programlar kaç tane program oluyor? 10-15 program varsa her seferinde bunu sormasından iyidir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı