Windows 8.1 USB'ye kurma

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 7B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar okuldaki akıllı tahta format gerektirecek bir durum ile karşılaştı. Daha önce konu açmıştım fakat usb ye korsan windwos 8/8.1 nasıl atacağımı bilmiyorum. Format işlemi kolay o kısmı biliyorum. Korsan windows 8/8.1 nereden indirebilirim? Sistemde daha önceden 64bit Windows 7 mevcuttu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 usb/dvd download tool ile İso halindeki windows dosyalarını usb'ye boot device olarak yapabilirsiniz.

Ben Windows 8/8.1 işletim sistemini Usb ye nasıl atacağım? Nerden atacağım? Ben usb yi bilgisayara taktıktan sonra boot menüsünden usb yi seçip windwos kurulum işlemine başlamak istiyorum nasıl yapabilirim? @Recep Baltaş

Ben Windows 8/8.1 işletim sistemini Usb ye nasıl atacağım? Nerden atacağım? Ben usb yi bilgisayara taktıktan sonra boot menüsünden usb yi seçip windwos kurulum işlemine başlamak istiyorum nasıl yapabilirim? @Recep Baltaş

Bununla ilgili sitede onlar yazılı ve video rehber var. Google diye bir arama motoru var. Kullanmayı bilmiyorsan senin için kullandım:

@Recep Baltaş yanıtın için teşekkür ederim. Ben usb belleğe yazma olayını anladım fakat .iso dosyasını nereden indireceğim? Verdiğin linkte bu iletiyle karşılaşıyorum.
ApXUVrI.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı