Windows 8'den Windows 7'ye geçme

Windws 8 ile uyumsuz program yok. Zaten uyumluluk sorunu gibi sıkıntıları olunca otomatik uyumluluk sorununu gideriyor, ki bu da olmadığında kendim uyumluluk sorunu çöz diyorum, Win7 veya SP2, SP3 vs vs. hallediyorum. Bilgisayar alt kısmı bi durumda ısınıyor yüksek çözünürlük oyun oynadığımda . Onun dışında bilgisayardan memnunum.

Oyunlarda harici ekran kartını seçerek oyna. Samsung genelde ısınmıyor ama CFM değeri yüksek Notebook soğutucu alsanız fena olmaz.

Benim bilgisayarın ısınması ile bir sıkıntım yok.. Benim anlamadığım ben bu konuda ne istiyorum, ne tür cevapların gelmesi.. Ben istemiyorum Win8'i, Win7'ye geçmek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim? Tüm mesele bu!

Sevgili ve saygı değer Oğuzhan arkadaşım, bunu elbette denedim. Yukarıda da az çok açıkladığımı sanıyorum.
Windows 8 tabanlı bir bilgisayara DVD'yi takıp istediğin şekilde format atamıyorsun. Yani kısacası, senin bilmediğin bir konu ile karşı karşıyayız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı