X86PlatformPlugin Sorunu Mac OS X

srkan11

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba

Screenshots_2014-09-16-22-34-51.jpg

Dual Boot Windows 8.1 ve Mavericks 10.9.1 Rehberi yardımı ile laptopuma kurulum yapmak istiyorum ancak resimdeki gibi ekran geliyor ve ardından yeniden baslıyor ve boot ekranına geri geliyorum.
ncpi=0x2000 ncpi=0x3000
GraphicsEnabler=Yes
gibi kodları girdim ancak sorun yine aynıı. Lütfen yardım ediniz laptobumun özellikleri yaklaşık şöyle:

Intel® Core™ i7 3537U işlemci
Intel® HM76 Chipset
Onboard GPU

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef... Dediğiniz gibi yaptım. Ancak yine aynı şekilde baştan başlıyor. Acaba benim donanımım yeterli mi, sorun buradan olabilir mi? Acaba yada nerede hata yapıyorum lütfen yardım eder misiniz? 10.9.4 kullandığımdan eminim. Clover ve Chameleon Bootloader ikisinide kullandım Cloverda resimdeki gibi hata vermekte Chameleonda isa FakeSMCkeyStore: (tarted yazdı en son ve orada dondu kaldı.

Capture 1.JPG

Gönderdiginiz kurulumm rehberindeki gibii graphics Injector menu ayarlarını yaptım şimdide bu ekrandan sonra baştan baslamaktadır yardım edebilecek varmıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı