2700 TL'ye sistem toplama

MustafaYlmz13

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat kullanıcıları.
Sırf topladığım monitörlü sistemim için bazı ufak tefek sorunları çözmek için geldim buraya. Öncelikle ben bir sistem topladım. Sistemim monitörlü aşağıdaki gibi fakat 2700 TL bana biraz çok. Bunu daha da aza indirmek için ne yapmalıyım? RAM'lerden ve ekran kartını değiştireceğimi sanmıyorum. Lütfen darboğaz eden bir sistem olmasın. Teşekkürler.

technopat 1.png
technopat 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela hocam, siz ne önerirsiniz işlemci olarak? Kulaklık bu fiyata mükemmel derecede neredeyse bedava gibi. Ama siz ne önerirdiniz?

Kardeşim kulaklık kamera gibi şeyleri sistemini topladıktan sonra al buraya vereceğin paraları ekran kartına ver ki sistemin daha iyi olsun.ayrıca anakartın desteklemiyor ama 7 TL daha ucuza bunu değerlendir derim:
  • 8GB (2x4GB) Trident X DDR3 2400MHz CL10 1.65V Dual Kit Ram
Zaten aynı fiyat fazla özellik göz çıkarmaz. :)

Bence mause, kulaklık ve kamerayı iptal et bu sisteme daha iyi ekran kartı yakışır. Şimdilik biraz kötü fareyle idare et ve güçlü bir ekran kartı al pişman olmazsın. Bir oyuncunun en büyük silahı ekran kartıdır kardeşim.

Monitör olarak Asus VS228NE tercih edin. O monitörü bizzat inceledim, Asus daha mantıklı. Ayrıca sistem tam olarak oyuncuya yönelik değil. Ekran kartı düşük kalmış diyebiliriz. FX-6300 ile R9 280X alınabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı