Z2 Ne Z aman Çıkacak?

Sony Xperia Z2’nin fiyatı 995 dolar dan satışa sunuluyor ve nisan ayında ingilterede satışa sunulacak aynı aylarda türkiyede satılması da planlanılıyor

4k çekimi yaparken aşırı ısındığı için sorunu düzeltme açısından çıkış tarihini ileri aldılar. Mayısta çıkar diye umuyorum.

Mayıs ta avrupada satışa sunulacak oto. Türkiye de de satışa sunulur. Gelsede alsak diyenlerdenim. Galaxy Wonder dan geçiş yapacam. Halimi düşünün bide sabırsızlığımı;)

Haziran ayında karne indirimi gelmeden alınmaz o. Fahiş fiyatlarla piyasaya sürülür ilk önce.
Yabancı sitelerde geçen bi konuyu söyleyim fiyat konusunda. Denilen şu Sony, Htc One M8 den ucuz Samsung Galaxy S5 ten pahalı ara fiyat çıkararak insanlara pilastiğe bu parayı vereceğime biraz daha fazla verir Sony alırım yada bu kadar para vereceğime biraz daha ucuz ama daha özellikli cihaz alırım dedirtmeye çalışıyor ve ulaşımda sorun varmış gibi geç piyasa sürüp istek oluşturup kaymağını yemek istiyor. Ama Htc ve Samsung piyasaya erken çıkarınca millet daha fazla bekleyemedı ve şubatta tanıtılan cihazı beklemekten vazgeçti diğerlerine yöneldi. Deniliyor.

Sony yetkililerinin dediğini aktarıyorum..
"Haziran sonu Türkiye'de satışı başlayacak, fiyatı ise 2500-2550 civarı olacak.."
Ayrıca UK de satışı başlandı. Ve forumlar incelemelerini yaptı. Merak edenler araştırabilir.
Ben baktım, hayran kaldım. Beklemeye değer diyorum..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı