Zenfone 5 Alındı

Bora1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ;
Önerilerinizi dinleyerek gidip teknosa dan Asus zenfone 5 satın aldım.
Sadece beyaz rengi varmış ellerinde. Bende zaten beyaz düşünüyordum.
İlk açtığımda şaşırdığım şey büyüklüğü oldu. s4 ile kıyaslarsak daha kaliteli duruyor.
Sarjı 1 gün civarı gidiyor. Çok inceleme şansım olmadı fakat elinize aldığınızda yüksek seviye bir telefon kullanıyor hissi veriyor. Kötü tarafı ise koruma kabı ve ekran jelatini piyasada bulunmuyor.
Alacak olan arkadaşlar var ise merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Teşekkürler İyi sosyaller.

Hayırlı olsun. Güzel bir tercih olmuş. Ben de beyazını beğendim. Şarj soruluyordu genelde soru olarak zaten. 1 gün gidiyorsa ideal bence.

Bir gün götürüyor. Bütün gün elimdeydi bence iyi bile dayandı. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon avuca tam olarak sığmıyor. parmak tüm ekranada gidemiyor o açıdan biraz sıkıntılı.
Arka kamerası oldukça iyi çok fazla ayarı var . Kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor.
Oyun oynama fırsatım henüz olmadı. Oynar oynamaz sizler ile paylaşırım.
Farkettiğim bir sorun ise İnternete wifi ile bağlı olmama rağmen internet bazen gidiyor.Whatsapp tan kişi listesini yeniliyor fakat mesajlar geç gidiyor. Bu sıkıntıyı bugün birkaç kez yaşadım.

Asus bence güncelleme ile bu sorunları giderebilir. Veyahut bu sorun sizin internet hızınızdan da kaynaklanıyor olabilir.

@Bora1 Şu an G2 var bende 5.2 inç ve ilk aldığım 2 elimde tutuyordum parmağım gitmiyordu tüm ekrana ama şu an tek elle her türlü kullanıyorum. Zamanla alışırsın.

Umarım güncelleme ile düzelir. Çalıştığım yerin fiber interneti ile oldu bu sorun internet hızından olduğunu sanmıyorum.
Parmaklarım yakında köşelere kadar uzanabilecektir diye tahmin ediyorum bende :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı