Samsung Galaxy S, Turkcell Avantajlarıyla Geliyor

In Haber, Mobil by Recep Baltaş1 Comment

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics’in yeni akıllı telefonu GalaxyS, Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell işbirliği ile Türkiye’de satışa çıkarılıyor.

Merakla beklenen GalaxyS, 4 inç Super AMOLED ekran, Android 2.1 Eclair işletim sistemi, 1GHz işlemci, HD video kayıt ve oynatma, micro SD ile 32GB’a kadar yükseltilebilen 8GB dahili hafıza ile kullanıcılara pazardaki en güçlü donanımı sunuyor. GalaxyS, Samsung Apps Uygulama Mağazası’ndan indirilebilen çok çeşitli uygulamalar ile akıllı telefon deneyimini bugüne kadar benzeri görülmemiş bir noktaya taşıyor.

Gelişmiş donanım özellikleri ve çarpıcı tasarımıyla dikkat çeken Samsung GalaxyS, Turkcell müşterilerine özel fırsatlarla sunuluyor. Faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri Samsung GalaxyS’e,  89 TL x 24 ay veya 149 TL x 12 ay seçenekleriyle sahip olabiliyor. Ayrıca kontrattan faydalananlar 21:00-9:00 saatleri arası tüm Turkcell’lilerle ücretsiz konuşma ve mesajlaşma ile 1GB internet paketi kullanma fırsatından yararlanabiliyor. İsteyen Turkcell müşterileri ise Samsung GalaxyS’e 1.475 TL peşin fiyatına sahip olabiliyor.

Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilecek Samsung GalaxyS kampanyası, Eylül ayının ilk haftasında başlayacak.