BlackBerry

Blackberry ailesinin en yeni üyesi: Curve 9300

In Haber by Recep BaltaşLeave a Comment

Blackberry ailesinin en yeni üyesi: Curve 9300

Vodafone, Türkiye’deki BlackBerry ürün yelpazesini, BlackBerry ailesinin en yeni 3G’li ürünü Curve 9300 ile zenginleştiriyor.

3G özelliğine sahip olan BlackBerry Curve 9300’ün “push e-mail” teknolojisi ile artık hiçbir çaba sarf etmeden e-postalar anında kullanıcıların cep telefonuna gelirken, yine e-posta hesabı ile tüm bilgiler telefonunuza aktarılabiliyor. Üstelik birden fazla e-posta hesabının telefonlara tanımlanması ile beraber hem şirket hem kişisel e-postalara her zaman ulaşabiliyorsunuz.

Curve 9300 ile kullanıcılar  Facebook ve  Twitter gibi sosyal ağ ve Windows Live Messenger, Google Talk ve Yahoo Talk gibi anlık mesajlaşma sağlayan uygulamalara kolaylıkla erişebiliyor ve her an sevdikleri ve yakınlarıyla iletişim halinde olabiliyorlar. Hızlı 3G bağlantısı kullanıcılara telefonda konuşurken internette gezinme, BlackBerry Messenger (BBM) ile anlık mesajlaşma ya da popüler sosyal ağlarda dostları ve sevdikleriyle iletişime geçme olanağı sunuyor. Blackberry’nin QWERTY klavyesi ile yine vazgeçilmezler arasında.

Curev 9300’ün anlaşma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Forum Konusuna bakabilirsiniz.