Anasayfa Oyun Football Manager 2011 satışta!

Football Manager 2011 satışta!

Football Manager 2011 satışta!

Yanlış duymadınız, Sports Interactive’in en son oyunu Football Manager 2011 daha şimdiden Steam’de satışa sunuldu. Kesin olarak 2010’un 4. çeyreğinde piyasaya çıkacak olan FM 2011, 39.99 $’lık bir etiketten satılıyor.

Ham Mac hem de PC’de çalışacak olan oyunun yeni özellikleri ise şu şekilde:

  • Kontrat ile anlaşma: – Football Manager 2011’de tanışacağımız bu yeni canlı sistem ile şartları olan anlaşmalara imza atabileceksiniz. Bu sayede farklı menajerlerle nasıl çalışacağınızı belirleyip bir sonraki büyük imzanıza hazır olabileceksiniz.
  • Elden geçirilmiş antrenman sistemi – artık daha fazla temel antrenman içeriyor ve oyuncuların 14 farklı yetenek kategorisinde eğitildiği bireysel antrenman seçeneklerine sahip. Ayrıca takımınızı belirli konularda geliştirebileceğiniz özel maç öncesi hazırlık alanı da takımınızı özel taktikler konusunda eğitmenizi mümkün kılıyor.
  • Gelişmiş etkileşim – yeni toplantı isteği, arka oda tavsiyeleri ve yeni oyuncu etkileşim modülü ile oyuncularınızla kişisel konuşmalar gerçekleştirebilir ve daha önce görülmemiş imkanlara kavuşabilirsiniz. Etkileşim artık yeni bir boyuta taşınıyor.
  • Haber abonelik servisi – artık haberler ve e-postaların daha kullanıcı dostu bir biçimde dağıtılması için bu bölüm de gözden geçirildi. Düzinelerce ek haber nesnesi ve yeni bir modül ile haber bölümü artık çok daha akıllı.
  • Maç görünümü – 3D maç görünümü büyük ölçüde yenilendi. 100’den fazla animasyon eklendi ve hem gol kutlamaları hem de oyuncuların duygusal tepkileri artırıldı. Yine grafikler iyileştirildi, oyuncu modelleri yenilendi, ışıklandırma efektleri geliştirildi, yeni stadyumlar eklendi ve gece maçları da artık mümkün hale getirildi. Halihazırda piyasadaki en iyi maç simülatörü artık çok daha iyi bir hale geldi.
  • Dinamik lig ünü – bu yeni özellik sayesinde takımlar güçlendikçe ve daha iyi bir performans gösterdikçe oynadıkları ligin ünü de aynı oranda artacak ve bu sayede daha fazla futbolcu bu ligde oynamak isteyecek. Bu da dışarıdaki futbol dünyasını değiştirmede etkili olacak.