Anasayfa Haber HTC’den iki yeni cep: Legend ve Desire

HTC’den iki yeni cep: Legend ve Desire

HTC’den iki yeni cep: Legend ve Desire

Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı olan HTC Corporation, en beğenilen Android tabanlı iki akıllı telefon modeline yönelik yeni bir renk ve bitirme özelliği içeren HTC Legend ve HTC Desire’ı kullanıcılarına sundu.

Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken ikonik fantom siyah HTC Legend tek bir alüminyum bloktan yapılmış pürüzsüz yüzeyiyle tüketicilerin beğenisine sunuldu. HTC Desire ise popülerliğini görsel ve multimedya deneyiminin zenginliği ve kalitesine borçlu olan telefona çarpıcı, yeni bir görünüm sağlayan parlak beyaz renk seçeneğiyle piyasada yer alacak.

HTC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Florian Seiche yaptığı açıklamada, “Daima müşterilerimizin mobil deneyimini zenginleştirmenin yollarını arıyoruz. Müşterilerimizin ister müzik ister moda isterse cep telefonları yoluyla olsun kendilerini ifade etmeyi sevdiklerini biliyoruz. Onlara arzuladıkları deneyim, görünüm ve his açısından çeşit ve seçenek sunmak amacıyla güçlü bir cep telefonu portföyü sağlamak için çok çalışıyoruz. Bu telefonlar piyasaya sürüldüğü günden bu yana gerçek bir tutku haline geldi. Fantom siyah HTC Legend ve parlak beyaz HTC Desire, eşsiz ve üstün tasarımı ile kaliteli mobil deneyimini tamamlıyor’’ dedi.

Erişilebilirlik

HTC Legend’ın fantom siyah modeli ile HTC Desire’ın parlak beyaz modeline Ekim 2010’dan itibaren belli başlı Avrupa pazarlarında cep telefonu operatörleri ve perakende satıcılar yoluyla erişilebilir olacak. Cihazların Türkiye pazarına giriş tarihi henüz kesinleşmedi.

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.