Anasayfa Haber HTC’den dört adet Windows Phone 7’li cep

HTC’den dört adet Windows Phone 7’li cep

HTC’den dört adet Windows Phone 7’li cep: HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ve HTC HD7

Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı ve uzun süredir Microsoft’un ortağı olan HTC Corporation bugün beş yeni Windows Phone 7 akıllı telefonu kullanıcılarına sundu: HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ve HTC HD7.

Bu güçlü ve zengin telefon ailesi Microsoft’un yeni Windows Phone 7 platformunun özelliklerini taşıyor. HTC’nin yeni modellerine en ileri teknolojiyi ve Windows Phone 7 Hub deneyimini tamamlayan yeni HTC Hub ile erişim sağlanabiliyor. Söz konusu yeni telefonlar HTC uygulamalarının eşsiz bileşimi de dahil olmak üzere HTC’nin dikkat çekici tasarım ve yeniliklerini bünyesinde topluyor.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou yaptığı açıklamada “HTC’nin başarı elde etmek için sabırsızlandığı Windows Phone 7 tamamen yeni bir mobil deneyimdir. Microsoft’un en popüler hizmetleri entegre edildiğinden çok büyük bir müşteri fırsatı yakalayacağımızı öngörüyoruz” diye konuştu. Chou sözlerini şöyle sürdürdü; “Microsoft’un dünya çapındaki mobil müşterilere getirdiği değer,sektör için yeni bir ölçüt belirlemektedir. HTC, çok çeşitli tercihi olan müşterileri desteklemek için dört yeni HTC Windows Phone 7 akıllı telefonu kullanıma sunmaktadır.”

Microsoft Mobile İletişim İşleri Başkanı Andy Lees ise “HTC, yaklaşık on yıl önce ilk telefonumuzu piyasaya sürdüğümüzden bu yana ortağımızdır.  Windows Phone 7’nin piyasaya sürülmesiyle bu yolculuğa devam etme konusunda bunda daha heyecanlı olamazdık” diye konuştu. Lees, şöyle devam etti; “Windows Phone 7, Microsoft ve ortakları için yeni bir yön belirliyor ve HTC bu  dönemde piyasaya dört  yeni Windows Phone getirerek  önemli bir destek sağlıyor’’.

Windows Phone 7

Windows Phone 7, eşsiz Hub ve Tile arayüzüyle daha çok işi daha az aşamadan geçerek yapmaya yardımcı olmak için dikkatle tasarlandı. Windows Phone 7 Hub kişinin en güncel ve en değerli bilgilerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor. Cihaz,  Kullanıcı, Resim, Oyun, Müzik & Video, Ofis ve Piyasa’ya ilişkin bilgiler içeriyor.  Windows Phone 7,  Windows Live, Bing ve Zune gibi pek çok popüler Microsoft tüketici hizmetini de entegre ediyor.

HTC Windows Phone 7 Portföyü

HTC, yeni Windows Phone 7 akıllı telefon portföyüne yenilikçi tasarım ve yaratıcılığını da katıyor.  HTC hava ve stok uygulamaları, yeni fotoğraf geliştirici içeren uygulamalar ve hizmetlerin eşsiz bir serisini sunuyor.  Bu benzersiz seri, fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve diğer pek çok kişiyle paylaşmadan önce, onlara yeni HTC Hub ile özel efektler uygulayabilmenizi de sağlıyor.

İşte Windows Phone 7’li HTC cepler:

HTC 7 Mozart

HTC 7 Trophy

HTC 7 Pro

HTC HD7