Anasayfa Haber Canon siyah-beyaz lazer yazıcıda mükemmeli sundu

Canon siyah-beyaz lazer yazıcıda mükemmeli sundu

Canon siyah-beyaz lazer yazıcıda mükemmeli sundu: SENSYS LBP6750dn

Canon, geçtiğimiz günlerde tüketicilerinin beğenisine sunduğu yüksek performansa sahip siyah ve beyaz lazer yazıcısı i-SENSYS LBP6750dn ile kamu sektörü ve kurumsal iş grupları için ideal çözümler sunuyor.

  • Yer tasarrufu sağlayan kompakt tasarımı ve yüksek verimliliği ile iş gruplarının ihtiyaçlarını karşılamak için ideal çözümler sunar
  • Tüm ofis ortamlarına kolayca uyum sağlar
  • Geliştirilmiş işlevselliği PostScript Seviye 3 Emülasyonu, çift kâğıt besleyici ve opsiyonel Wi-Fi bağlantısı içerir.

Canon’un lider siyah – beyaz yazıcılarının en yeni örneği olan i-SENSYS LBP6750dn,  yer tasarrufu sağlayan kompakt tasarımı, hızı ve işlevselliği ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor. Dakikada 40 sayfa baskı hızına sahip olan bu yeni model, tam otomatik çift yönlü baskı kapasitesi ile büyük ölçüde tasarruf sağlarken, kullanımı kolay LCD ekranı ve kullanıcı ara yüzü ile kullanıcıların baskı işlerini basit şekilde halledebilmelerini sağıyor.

i-SENSYS LBP6750dn hızlı baskı özelliği, azaltılmış bekleme süresi ve Canon i-SENSYS çekirdek teknolojisi ile yüksek seviyede güvenilirlik sunuyor. Hızlı İlk Baskı ve bakım gerektirmeyen “Hepsi-Bir-Arada” baskı kartuşuna ek olarak, sınıfındaki en az Enerji Tüketimi oranlarına sahip olan bu model, siyah – beyaz baskılar için tüketiciler mükemmel, güvenilir ve masrafsız çözümler sunuyor.

Çevreye uyumlu, masrafsız ve basit baskı yönetimleri

Bu lider cihaz, dahili internet ara yüzü ve PCL5e, PCL6, PostScript Seviye 3 Emülasyon (tercihe bağlı) baskı dil uyumluluğu ile de çaba gerektirmeden her türlü ofis ortamına uyum sağlıyor. Tercihe bağlı kablosuz özelliği, cihazın Kablosuz Ağa güvenli biçimde bağlanmasını sağlamanın yanı sıra çevreye uyumluluk da sağlıyor. Öte yandan dahili eternet arayüzü cihazın birçok kullanıcı tarafından paylaşılabilmesini sağlayarak, işletme masraflarını da önemli ölçüde düşürüyor. Uzaktan Kullanıcı Arayüzü Kumandası ile bir internet tarayıcısı tarafından izlenebilen cihazlar, bu özellikleri ile atıl zamanı azaltarak, masrafsız ve basit baskı yönetimi sağlıyor.

Sürekli kağıt dolumu gerektirmeden büyük baskı işleri yapan i-SENSYS LBP6750dn, çalışanlara günlük görevlerine odaklanma özgürlüğü de sağlayarak, işyeri verimliliğini arttırıyor. Bir arada kullanıldığında maksimum kağıt kapasitesini 1,600’e çıkarabilen iki adet tercihli kağıt tepsisi ile i-SENSYS LBP6750dn, yüksek hacimli baskı ve kağıt ihtiyaçları olan işler için ideal çözümler sunuyor. Canon’un bu yepyeni siyah-beyaz yazıcısı, zarflar ve A6 dahil olmak üzere farklı kağıt stoklarında da kolaylıkla peş peşe baskılar alınmasını sağlıyor.

i-SENSYS LBP6750dn’in, ideal bir tamamlayıcı olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir dengeli yerleşim yaratma seçeneği sunan çok işlevli imageRUNNER ADVANCE özelliği, hızlı, masrafsız siyah – beyaz çıktı sağlayabilen yüksek verimli özellikleriyle şirketlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak.

Canon Avrupa Lazer Bölümü Ürün Pazarlama Müdürü Anil Jagpal; i-SENSYS LBP6750dn’in, i-SENSYS yelpazesi için geleceğe yönelik büyük bir adım olduğunu belirterek şunları söylüyor; “Küçültülmüş tasarımı ve Canon teknolojisinin sağladığı yüksek performanslı çok yönlü bir baskı çözümleri ile i-SENSYS LBP6750dn, yoğun ofis ortamları için ideal. Küçükten büyüğe, yüksek kalite siyah ve beyaz baskıya gereksinim duyan iş gruplarının ilgisini çekecek olan i-SENSYS serisinin, lazer teknolojisinde pazarın ihtiyaç duyduğu yüksek performansı sağlayacağına ve aşacağına dair inancımız tam.”

Bilgisayarla tanışması 2000'li yıllara dayanan yazar, 2007'de CHIP ve LEVEL dergilerinin yanında CHIP Online için de makaleler yazdı ve 2010'da Türkiye'nin en çok satan teknoloji dergisi CHIP'in Donanım Editörü oldu. Bu süre zarfında 1000'den fazla ürün incelemesi yapan Recep Baltaş, 2011 sonunda bu görevinden ayrılıp ASUS Türkiye'de Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Tam bir Technopat olan Baltaş'ın son durağı ise Technopat.net.