Anasayfa Haber Hotpoint-Ariston’dan kombi no-frost buzdolabı

Hotpoint-Ariston’dan kombi no-frost buzdolabı

Hotpoint-Ariston’dan kombi no-frost buzdolabı 3BL 1911’i tüketicilerin beğenisine sundu…

Hotpoint-Ariston, mutfaklarda maksimum esnekliği garanti eden, sıcaklık ayarlı bölmeye sahip üç kapılı no-frost kombi buzdolabı 3BL 1911’i tüketicilerin beğenisine sundu. Sıcaklık ayarlı bölmesini ihtiyacınıza göre dondurucu veya soğutucu olarak ayarlayabileceğiniz A enerji sınıfı no-frost buzdolabı, hijyen kontrol sistemi ve akıllı soğutma özelliği gibi fonksiyonlara da sahip.

Tasarımı üstün teknoloji ile birleştiren ve tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler sunan Hotpoint-Arison, ısı ayarlı özel bölmeye sahip 3 kapılı no-frost buzdolabı 3BL 1911’i tüketicilerin beğenisine sundu. Bu bölmeyi ihtiyacınıza göre +4 dereceden -26 dereceye kadar ayarlayabilirsiniz. 1 özel kapı ve 2 derin dondurucu çekmecesinden oluşan 3 bölmeli Hotpoint-Ariston no-frost buzdolapları 447 litre kapasiteye sahip. Gıdalarınızı buzdolabında esnek bir şekilde düzenleyebilmeniz için düşünülmüş bu tasarım tüketicilere maksimum kullanım kolaylığı sağlıyor.

Hotpoint-Ariston üç kapılı kombi buzdolaplarında bulunan hijyen kontrol sistemiyle yiyeceklerin üzerindeki bakteri oluşumu engellenir. Bunun yanında, 3BL 1911’de bulunan akıllı soğutma sistemi buzdolabının içerisindeki yiyecek miktarına göre en az enerji sarf edecek ve en iyi saklamayı sağlayacak dereceyi otomatik olarak seçer. Nem kontrolü, süper dondurma/soğutma, koku giderici filtre ve kapı açık alarmı gibi ekstra fonksiyonları da bulunan no-frostlar mutfağınızda fark yaratacak.

3BL 1911 (TVZ) FW TK Özellikler:

Brüt hacim:447 lt.

Dondurma kapasitesi:5kg/24 saat

Yükseklik: 190 cm.

Genişlik: 70 cm.

Derinlik: 74 cm.

Enerji verim sınıfı: A

Fiyat:1.799 TL’den indirimli 1.599 TL